Yako Groups Urla’da İtalyan Rüzgarı Estirecek

Yako Groups, tiny house ve butik otel yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.Butik otel konseptini ve ultra lüks hizmet deneyimini eşsiz İtalyan konsepti ile buluşturmaya hazırlanan YakGroups, yatırımlarına İzmir’in Urla ilçesinde yeni bir butik otel ekleyerek devam ediyor. Turizm açısından önemli bir bölgeye konumlanan Portofino Urla Butik Hotel, Urla’nın eşsiz havası ve manzarası ile ziyaretçilerini büyülemeye hazırlanıyor…

Türkiye’nin en büyük tiny house markasını da içinde barından YakGroups, İzmir/Urla’da butik otel yatırımı yapıyor. Yurt içi ve yurtdışından misafirlerini ağırlamaya hazırlanan Portofino Urla Butik Hotel, bölgeye daha fazla sayıda turist kazandırmayı ve istihdam oluşturmayı hedefliyor.

ÖZGÜN KONSEPTLER İLE YATIRIMLARIMIZI ŞEKİLLENDİRİYORUZ

Yako Groups Yönetim Kurulu Başkanı Galip Ölmez; “YakGroups olarak turizm sektörüne önem veriyoruz Türkiye’nin global turizm pastasından daha çok pay alması için özgün konseptlerle butik hotel yatırımlarına hız kazandırıyoruz. Portofino Urla Butik Hotelimiz ülkemizin lüks butik otel konseptindeki ihtiyacına cevap verecektir. Dünyada yer alan “Luxury Boutique Hotel” kavramını ülkemizde en layık bir şekilde konumlandıracağız. Aynı zamanda  yatırımımız ile ülkemizde cari açığa katkı sunmaya ve istihdam yaratan turizm sektörünü büyütmeye devam edeceğiz. Ağustos ayı itibari ile de tüm misafirlerimizi İtalyan konseptli otelimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın