Wyndham Hotels & Resorts’un Türkiye’deki 80 oteli artık Mehmet Ferman Doğan’a emanet

Wyndham Hotels & Resorts, Türkiye’ye özel bir pozisyon da dahil olmak üzere Avrupa operasyonlarına liderlik edecek dört yeni bölge direktörünün atamasını gerçekleştirdi.

Wyndham Hotels & Resorts, otellerine sağladığı pazar içi desteği güçlendirme stratejisi kapsamında, önemli büyüme pazarlarından Türkiye’ye özel bir pozisyonun da dahil olduğu dört bölge direktörünün atamasını gerçekleştirdi

Türkiye’deki 80’den fazla otelin sorumlusu Mehmet Ferman Doğan olacak

Yaklaşık 90 ülkede bulunan 9 bin oteliyle dünyanın en büyük otel franchise veren şirketi Wyndham Hotels & Resorts, Avrupa genelinde dört bölge direktörü atadığını açıkladı. Kuzey ve Batı Avrupa, Orta Avrupa, Güney ve Doğu Avrupa bölgelerinden sorumlu yeni direktörlere ek olarak, Wyndham Hotels & Resorts’un Türkiye’de halihazırda 80’in üzerinde bulunan ve giderek büyüyen portföyünden Mehmet Ferman Doğan sorumlu olacak.

Yeni atamalar, Wyndham Hotels & Resorts’un Avrupa, Ortadoğu, Avrasya ve Afrika (EMEA) genelindeki otel ortaklarına daha yakından destek olmaya ve bölgesel kaynakları onlara daha yakın konumlandırmaya yönelik stratejik planının bir parçasını oluşturuyor.

Avrupa’nın başlıca bölgelerinden sorumlu olarak görev yapacak yeni direktörler, Mehmet Ferman Doğan (Türkiye), Jackie Brown (Kuzey ve Batı Avrupa), Sascha Dalig (Orta Avrupa) ve Vassilis Themelidis (Güney ve Doğu Avrupa), Wyndham’ın otel ortaklarının başarılarının devamı için operasyonel mükemmelliğe ve önemli otel destek programlarına öncülük edecek ve aynı zamanda sorumlu oldukları pazarlarda marka tanınırlığını güçlendirecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın