Willem Hiele, restoranını kapatarak özel kutusu ile yılbaşına hazırlanıyor

Belçika’nın en büyük yeteneklerinden biri olan restoran Willem Hiele’nin şefi Willem Hiele, Belçika kıyısındaki restoranı yıl sonuna kadar yeniden açmamaya karar verdi.

“Yeniden tam bir zafer ve tam bir güven içinde başlamak istiyoruz. Bu yüzden maalesef 13 Aralık’tan sonra yıl sonuna kadar rezervasyonları iptal ediyoruz”dedi. Yıl sonuna kadar rezervasyon yaptıranlar Ocak, Şubat veya Mart aylarında rezervasyon yaptırabilecekler ve 2020’de süresi dolan kuponlar ise otomatik olarak uzatılacaktır. Boutique Raphael adlı butik 20 Aralık’a kadar açık kalacak. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 10’dan akşam 7’ye kadar ise yerel ürünler, sebzeler, karides kroketleri, ünlü bisque’i, yabani füme balık ve bir dizi pate gibi lezzetli ev yapımı yiyecekler ile misafirlerin hizmetine açık olacak.

Willem odun ateşi fırınını kullanarak ekşi mayalı ekmek, kuru üzümlü ekmek, pizza, kebap (Hiele usulü) ve çok daha fazlasını yapıyor. Pizza ve oyun rezervasyonları doğrudan e-posta yoluyla yapılabilir.

Willem Hiele bu yıl Noel kutularını da hazırlayacak. “Noel bu yıl farklı görünecek ama daha az yemek olmayacak. Kutularımızı Noel’e özel olarak tanıtıyoruz. Bunlar önümüzdeki haftadan itibaren web sitesi üzerinden sipariş edilebilir. 24 Aralık’ta saat 10.00 ile 17.00 arasında teslim almak için 20 Aralık saat 21.00’e kadar rezervasyon yapılabilir.”

O gün Belçika sahilini ziyaret eden günlük gezi yapanlar da kutularını alabilecekler. Willem, “Her şeyi taze tutmak istiyoruz, bu yüzden eve teslim veya teslim alma noktaları şeklinde çalışmayacağız. Ancak daha uzakta yaşayanlar ve butiğimizi ziyaret ile deniz kıyısını ziyaret etmeyi birleştirenler küçük bir gezinin tadını çıkarabilir ve hazır sürdürülebilir bir hediyemiz var” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın