Vogue Restaurant Boğaz manzarasıyla şehrin en ayrıcalıklı mekânlarından biri oluyor

Akaretler’de BJK Plaza’nın en üst katında konumlanan ve şehrin klasikleşen mekânlarından biri olan Vogue Restaurant, baştan aşağı yenilenen dekorasyonu ve menüsü ile gerek İstanbulluların gerekse de turistlerin favori mekânlarından biri olmaya devam ediyor.

500 m2 ’lik alanda misafirlerini ağırlayan Vogue Restaurant’ta şık ana yemek salonu ve lounge bölümünün yanı sıra eşsiz boğaz manzarasına karşı konumlanan kokteyl barı ve suşi istasyonu yer alıyor. Mekânın yeni konseptinde; geçmişten günümüze Vogue magazinin arşivlerinden çarpıcı görüntüler, dünyanın en ünlü modelleri ve fotoğrafçılarıyla gerçekleşen ikonik kapak çekimleri restoranının duvarlarını süslüyor.

Vogue Restaurant’ta en sevilenler

Vogue Restaurant’ın dünya ve Akdeniz mutfaklarından ilham alınarak yenilenen menüsü farklı damak tatlarına hitap edecek şekilde hazırlanıyor. Lezzetleri olduğu kadar sunumları ile de iddialı olan yeni menüde Vogue Special Maki, Acı Karides Roll ve Black Cod öne çıkanlar arasında yerini alıyor. Şampanya Risotto ve Burrata Peyniri, Trüf Aromalı Çiğ Enginar Salatası ise Vogue Restaurant yorumu ile hazırlanan klasik Akdeniz lezzetlerinden birkaçı. Vogue ayrıca yaklaşık 50 çeşitten oluşan zengin sushi menüsü ile de oldukça iddialı.

Vogue Restaurant müzikleri ile keyifli bir ortam sunuyor

Yemek sonrası için de barı ve müzikleri ile keyifli bir ortam sunan Vogue, benzersiz Boğaz manzarası ile şehrin en ayrıcalıklı mekânlarından biri olmaya devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın