Uluslararası Kahve Fuarı Coffex İstanbul, 27-30 Haziran’da Haliç Kongre Merkezi’nde

Türkiye’nin ilk ve en büyük kahve fuarı Uluslararası Kahve Fuarı Coffex İstanbul, 6. Kez kapılarını kahve severlere açıyor. Coffex İstanbul 2024, 27-30 Haziran tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Fuar kapsamında kahve sektörünün önemli paydaşları yerlerini alacak. Kahve sektörün uluslararası ve ulusal markalarından kahve kavurma makineleri, espresso makineleri, filtre kahve makineleri, kahve öğütme makineleri, Türk kahvesi makineleri, kahve dükkanları, toptan kahve çekirdekçileri, karton bardakçılar, çikolata firmaları, kahve ülkeleri temsilcileri fuara katılım sağlayacaklar. Ayrıca, Coffex İstanbul boyunca alanında uzman isimlerin yer alacağı paneller ve work shop’lar da düzenlenecek.

Coffex İstanbul Genel Koordinatörü Reha Kadak fuara dair, “Fuarımızın kurucusu Niyazi Çoşkunsoy, fuarcılık sektörüne dair uzun yıllar önemli organizasyonlara imza attı. Coffex İstanbul’u da bu sene 6. kez düzenleniyoruz. Ülkemizde kahve üzerine düzenlenen ilk ve en büyük fuar organizasyonunu gerçekleştiriyoruz. Bizim amacımız, kahve sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirerek sektörün ticari anlamında gelişmesine katkı sağlamak. Fuara ziyaretçi olarak katılan profesyonel ve nihai tüketiciler, bir kahve ticari yapmak, kahve konusunda bilgi almak, açacakları kafeleri için kahve ekipmanı satın almak, kahveye dair hobisel anlamda kendini geliştirmek, kahve tadımı yapmak gibi birçok konuya dair karşılık alabilecekler.” ifadelerini kullanırken, 2025 yılından itibaren Ankara’da da Coffex’i yapacaklarını iletti.

Uluslararası Kahve Fuarı Coffex İstanbul’a biletleri web sitesinden ve Mobilet üzerinden satışa sunuldu. Lise ve üniversitelerin gastronomi ve de aşçılık bölümlerinde okuyan öğrenciler, fuara ücretsiz olarak giriş sağlayabilecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın