Toplantı ve Etkinlik Sektörü Radisson Blu Hotel Vadistanbul’da bir araya geldi!

Radisson Hotel Group’un Türkiye’deki tüm otellerinin genel müdürleri ile Toplantı ve Etkinlik sektörünün önde gelen acentaları Radisson Blu Hotel Vadistanbul’da bir araya geldi.

Türkiye’de faaliyet bulunan 27 oteli ile büyümeye devam eden Radisson Hotel Group, Türkiye otellerinin Genel Müdürleri ile Toplantı ve Etkinlik sektörünün önde gelen acentaları ile bir araya geldiği bir etkinlik düzenledi. 22 Eylül tarihinde Radisson Blu Hotel Vadistanbul’da düzenlenen toplantıda, grubun 2020 yılından itibaren pazara sunduğu Hibrit Toplantılar ve Hibrit Odalar konusunda geliştirdiği modeller ve seçenekler toplantı katılımcıları ile paylaşıldı.

Radisson Blu Hotel Vadistanbul’un son teknoloji donanımlı, geniş ve şık balo salonunda gerçekleşen toplantıya Türkiye’nin önde gelen toplantı ve etkinlik acentaları katıldı.Konukların Radisson Hotel Group yöneticileri tarafından karşılandığı etkinlik, otelin deneyimli mutfak ekibi tarafından hazırlanan kokteyl menu tadımı ve sonrasında son teknoloj, sunumlar ile devam etti.

Uzun bir aradan sonra bir araya gelen sektör liderlerinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonun sunumları, Radisson Hotel GroupTürkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan’dan sorumlu Pazarlama ve İletişim Müdürü Yeşim Doğukan ve Radisson Hotel Group Türkiye Satış Direktörü Aslı Borakan tarafından yapıldı ve günümüzün hızla değişen yaşam tarzlarına, seyahat edenlerin değişen beklentilerine uyum sağlamak ve sektörümüze yenilik ve öncülük etmek konulu sunumlar konuklar ile paylaşıldı.

Sosyal Medya'da Paylaşın