The 47 Music & Drinks muhteşem lokasyonunda keyif tutkunlarını ağırlıyor

Çırağan Sarayı’nın yazlık açık hava mekânı The 47 Music & Drinks açıldı. Boğaz’ın yanı başında yer alan tarz sahibi dekorasyonu, enfes kokteylleri ve haftanın farklı günlerindeki müzik programlarıyla yaz akşamlarının en güzel açık hava mekân alternatiflerinden olan “The 47 Music & Drinks” yaz sezonu için muhteşem lokasyonunda keyif tutkunlarını bekliyor.

Mekân, manzarası ve atmosferi kadar 47 farklı botanikten yapılmış çeşit çeşit kokteylleri ve onlara eşlik eden leziz atıştırmalıklarıyla Boğaz’a karşı en güzel gün batımına şahitlik eden noktalardan birinde yer alıyor. Mekandaki keyif unsurlarından bir diğeri de canlı müzik ve DJ performansı. Haftanın farklı günlerinde enfes kokteylleri yudumlarken müziğin ritmini hissetmek isteyenler canlı müzik ve DJ performansı eşliğinde gecenin keyfini çıkaracak.

Yaz aylarında Boğaz’a karşı keyifle vakit geçirmek isteyenlerin buluşma noktası olan mekân, Pazartesi günleri hariç haftanın her günü açık. Ayrıca The 47, isminden de esinlenerek, Cumartesi ve Pazar günleri 16.00 ve 19.00 saatleri arasında açık olacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın