ROKA, İstanbul manzaralı terası ile ilkbahar & yaz sezonuna hazır

Sıra dışı yemeklerini boydan boya İstanbul manzarasına sahip İstanbul Boğazı ile perçinleyen Galataport’un çağdaş Japonu ROKA, ilkbahar yaz sezonuna iddialı bir giriş yapıyor. Menüsünün yanı sıra göz alıcı mimarisiyle de dikkat çeken ROKA İstanbul, havaların ısınmasıyla birlikte yemek tutkunlarını terasında ağırlamaya başlıyor.

Muhteşem İstanbul manzarasına karşı ROKA’nın enfes imza lezzetlerinin deneyimlendiği teras, uzun soluklu hafta sonu öğle ve haftanın her günü akşam yemeklerine ev sahipliği yapıyor. Geniş dış alanı ile ilkbahar ve yaz aylarında sevenlerine adeta bir “Akdeniz Rivierası” deneyimi yaşatıyor. Japon mutfağını modern bir dokunuşla sergileyen ROKA, Robata (ro) çevresinde arkadaşlarla güzel yemek ve içeceklerin paylaşıldığı, sıcak, içten ve her şeyi kucaklayan bir enerji ortamı (ka) anlamı ile titreşimini terasının açılması ile birlikte bütün İstanbul’u sarıyor.

Roka’nın baş şefi Suna Hakyemez önderliğinde hazırlanan yemeklere bar şefi Alessandro Parmegiani’nin muhteşem kokteylleri eşlik ediyor. Açıldığı günden bu yana büyük bir sükseye imza atan ROKA, yaz sezonuna damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın