Sofistike gurme uzak doğu lezzetleri ile öne çıkan “Sushi by Amanruya” açıldı!

Bodrum yarımadasının sakin bir vadisinde, saklı masmavi denizinin, kekik ve çam ağaçlarıyla yemyeşil bir ormanının içerisinde büyük bir uyum içinde yer alan Amanruya Bodrum, yüksek standartta bir tatil anlayışı sunmaya devam ediyor. Amanruya, taze hazırlanmış Japon esintili yemekler sunan Sushi by Amanruya adlı restoranın gelişini duyurdu. Amanruya’nın konukları, sıcak crispy tempura, temaki suşi, sashimi ve çeşitli havyar seçenekleri gibi yemekleri tadarken, Suşi barında kapalı oturma veya gür yeşillikleriyle çevrili açık hava mekanında yemek yeme seçeneklerine sahip oluyor.

Sushi by Amanruya, Ekim ayına kadar Aman Tokyo’dan gelen özel Suşi Şefi tarafından hazırlanan zengin suşi seçenekleri ile dikkat çekiyor. Sushi by Amanruya’nın imzasını taşıyan bu sezon lezzet dünyasına damga vuracak tatlar arasında; Ördek Gyoza ve Karides Tempura gibi başlangıçlar, aynı zamanda seçkin suşi roll seçenekleri, maki roll’ler, nigiri, temaki veya saşimi ve maki roll’ler gibi ana yemek alternatifleri bulunuyor. Birden fazla suşi tadımı yapmayı tercih eden konuklar için, restoran farklı roll’larından oluşan suşi setleri ile konuklarının gastronomi tecrübesini daha da çekici hale getiriyor. Yemeğin sonunda uzak doğu mutfağına özel Japon Cheesecake ve Mochi Dondurma Topları ile şölen sonlanıyor.

Uzak doğu mutfağı hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Sushi by Amanruya, akşam yemek ve etkinlikleri  özel rezervasyonu ile tüm Bodrum aşıklarına da açık.

Sosyal Medya'da Paylaşın