ART&TECH for GOOD SUMMIT’te sürdürülebilirlik paneli

Goodspaces, sanat, teknoloji ve sürdürülebilirlik dönüşümünü her ayrıntısıyla odağına alacak kapsamlı bir zirveye imza attı. 13-14-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen ART & TECH for GOOD SUMMIT 2022’de; konusunda uzman konuşmacıların yer aldığı paneller, sanal ve artırılmış gerçeklik deneyimleri, NFT sergi, ‘Digital Art Party’, dijital sanatı ve müziği bir araya getiren konserler ve özel söyleşiler yapıldı. Sürdürülebilirlik, sanat, girişimcilik, teknoloji ekosisteminin günümüzdeki buluşma noktası olan Metaverse, NFT ve Web 3.0’ı odağına alan zirve, katılımcılara ücretli ve ücretsiz geniş bir program sundu. 

Goodspaces’te 13-15 Mayıs tarihlerinde düzenlenen ART&TECH for GOOD SUMMIT’in son gününde sanat, teknoloji ve sürdürülebilirlik konulu paneller devam etti.

Sözen Yayıncılık CEO’su Gökmen Sözen’in moderatörlüğünde Yeme İçme Sektöründe Tasarım, Teknoloji ve Sürdürülebilirlik başlığında düzenlenen panelde sürdürülebilir yaşam aktivisti ve beslenme uzmanı Dilara Koçak, Vertical Project ve İyi Yaşa App kurucusu Elif Boyner ve Neolokal’in ortağı ve şef Maksut Aşkar bir araya geldi.

Sürdürülebilirliğin yeme içme sektöründeki geleceğinin ve uygulanırlığının tartışıldığı panelde dünyadaki iklim krizine karşı çıkış yolları üzerine konuşuldu.

Sosyal Medya'da Paylaşın