Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, Sparkling Saturday kahvaltısı ile cumartesi sabahlarına renk katıyor!

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, tamamı yerel ve doğal ürünlerden oluşan zengin menülü geç kahvaltısı “Sparkling Saturday”  ile Cumartesi sabahları misafirlerine unutulmaz bir gurme deneyim yaşatıyor.                         

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, dünyaca ünlü sürdürülebilirlik felsefesi ışığında, tamamı yerel ve etik üretim yapan üreticilerden temin edilen geniş kahvaltı menüsünü damak tadına düşkün misafirlerinin beğenisine sunuyor. Cumartesi günleri 12:00-15:00 saatleri arasında Six Senses Kocataş Mansions İstanbul’un yeşiller içindeki avlusunda servis edilen “Sparkling Saturday” geç kahvaltısı, hafta sonu sevdikleriyle gurme bir şölen yaşamak isteyen misafirlerini bekliyor.

“Sparkling Saturday” kahvaltısı, taş fırınında üretilen günlük ekşi mayalı ekmek ve çörekler, Anadolu’nun farklı bölgelerinden organik lezzetler sunan peynirler, şarküteri ürünleri ve Six Senses’ın organik mutfağında hazırlanan ev yapımı reçellere ek olarak sıcak ürünler ve tatlılarla zenginleşiyor.

Six Senses Kocatas Mansions, İstanbul’un kendi bahçesinden sofraya uzanan taptaze mevsim sebzeleri, taş fırından pide ve gözleme çeşitleri misafirleri Anadolu’nun kadim sofralarında hissettirirken, ünlü Kocataş Böreği damak çatlatan hafif lezzetiyle masanın yıldızı olmaya aday oluyor. “Sparkling Saturday,  menüsünde yer alan Sushi ve mini burgerlerle fark yaratırken; haftasonu kahvaltısının vazgeçilmezi tatlılar bu gurme şöleni taçlandırıyor.

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, şehrin tarihini aynalayan iki muhteşem yalıda konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, sürdürülebilirlik felsefesi ışığında sunduğu üstün konaklama ve servis anlayışıyla unutulmaz gurme deneyimler için misafirlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın