Bodrum’un incisi Azka Otel 1 Nisan’da kapılarını açıyor!

Ege’nin incisi Bodrum’un en gözde yeri Bardakçı Koyu’nda bulunan Azka Otel, yaz sezonuna 1 Nisan’da merhaba diyor.

Yeni sezonda Güvenli Turizm Belgesi ile misafirlerini ağırlayacak olan otel, geçen sezon olduğu gibi bu sezon da maksimum hijyen anlayışıyla güvenli bir ortam sunmaya devam edecek. Konaklayan tüm misafirlerin HES kodu bilgileri alınarak, tesise giriş anı ve tüm outlet alanlarda infared ısı ölçümü yapılıp, misafirlere giriş anında maske ve eldiven desteği sağlayıp, ortak kullanım alanlarını ve odalar sürekli olarak dezenfekte edilerek tedbirler bu sezon da uygulanmaya devam edecek.

Denize sıfır tatil

Tarihi dokusu, göz alıcı denizi ile son zamanların en gözde yerlerinden biri olan Bardakçı Koyu’nda, 100 metre uzunluğundaki iskelesi, kumu ve eğlence hizmetleri ile denize sıfır olan Azka Otel, bu yıl da misafirlerine tatil anlayışını en renkli şekilde sunacak. Bu sezon spa ve açık havuzunun da açık olacağı Azka Otel’de aynı zamanda gym, fitness alanı, hamam, sauna hizmetleri de olacak. Toplam 197 odası bulunan otel, 100 deniz manzaralı, 24 deluxe, 19 bahçe, 20 apart villa, 8 suit, 2 business suite ve 2 engelli odası ile misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Azka Otel, 10-11 Nisan tarihlerinde 27 yıl sonra Bodrum’da gerçekleşecek ilk ralli olan Rally Bodrum’un sporcularını otelde ağırlayacak.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın