Shang Brunch Vol.2’de Uluslararası Lezzet Festivali Yaşandı

İstanbul’un kalbi Beşiktaş’ta yer alan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, Anneler Günü’nde ilkini gerçekleştirdiği özel brunch etkinliğinin ikincisini “Shang Brunch Vol.2” ile 9 Haziran Pazar günü gerçekleştirdi. IST TOO’da İtalyan mutfağından Hint mutfağına, Çin mutfağından Karadeniz mutfağına kadar 9 Executive şefin canlı istasyonlarda sunulan imza lezzetleri, konuklara yine unutulmaz bir gastronomik deneyim sundu. Etkinlik boyunca canlı caz müziği, Le Bar’ın özel kokteylleri ve çocuklara özel aktiviteler ile Shang Brunch Vol.2 festival tadında geçti.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul; Türkiye’nin zengin yerel kültürüyle harmanlanan ünlü Asya misafirperverliğini, Anneler Günü’nde imza attığı sıra dışı brunch etkinliğinin ikincisi olan “Shang Brunch Vol.2” ile bir kez daha gösterdi. Misafirler, Shangri-La’nın şehirde bir ilk olan 18 hands brunch deneyimi ile gastronomi dünyasında lezzet dolu bir yolculuğa çıktı.

9 Executive Şef’in yer aldığı Shang Brunch Vol.2’de; İtalyan mutfağından Karadeniz mutfağına, Çin mutfağından Hint mutfağına kadar çeşitli mutfaklardan sunulan lezzetler brunch kültürüne farklı bir yorum kattı. Ayrıca canlı istasyonlar, minik misafirlere özel aktiviteler ve özel kokteyllerle zenginleşen Shang Brunch Vol.2, gastronomi meraklılarına unutulmaz anlar yaşatarak yine festival tadında geçti.

Sosyal Medya'da Paylaşın