Radisson Group, bu yıl Türkiye’de 3 yeni otel açmaya hazırlanıyor!

Pandemiye rağmen Türkiye’deki yatırım planlarını aralıksız sürdüren Radisson Group, bu yıl 3 yeni otel açmaya hazırlanıyor.

Pandemiye rağmen Türkiye’deki yatırım planlarını aralıksız sürdüren Radisson Group, bu yıl 3 yeni otel açmaya hazırlanıyor. 2025 yılına kadar 50 otel ve 10 bin yatağa ulaşmayı hedeflediklerini hatırlatan Radisson Hotel Group Afrika ve Türkiye Başkan Yardımcısı ve İş Geliştirme Direktörü Ramsay Rankoussi, “Türkiye’ye verdiğimiz taahhüdü yerine getiriyoruz” dedi.

Sabah’tan Betül Alakent’e röportaj veren Rankoussi bu yıl, 2020’ye göre gelirde yüzde 30’luk bir artış beklediklerini ifade etti.

Türkiye’de otel sayıları 50’ye yatak kapasitelerini ise 10 bine çıkarma hedeflerinin olduğunu belirten Rankoussi, “Bu yıl üç otel açıyoruz. Mayısta Bodrum’da Radisson Collection otelimiz hizmete giriyor. Aynı zamanda İzmir Aliağa’da bir otel daha açıyoruz. Artaş Grubu’nun Kayseri Erciyes Dağı’nda hayata geçirdiği oteli de Radisson Blu markasıyla yılsonunda açıyoruz. 2022’de ise İstanbul Esenyurt, İstanbul Çamlıvadi ve Bursa’da üç otelimiz açılacak. Operasyonda olanlar ve açılacaklarla birlikte Türkiye’de 32 otele ulaştık. Türkiye, grubumuz için fokus bir ülke. O nedenle bizim için çok kıymetli bir pazar” diye konuştu.

Radisson Collection, Türkiye’de Radisson Blu, Radisson ve Park Inn by Radisson markaları ile hizmet veriyor Radisson Red ve Radisson Individuals markaları ile ilgili de yakında imza duyuruları yapılacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın