Pawn Burger & Hotdog Owner Ferudun Akyol: “Hellmann’s lezzetinin enerjisi yüksek ve iştah açıcı porsiyon formatları bizim paketlerimize çok yakıştı”

Unilever Food Solutions Masabaşı Sohbetleri’nin bu ayki konusu paket servisleri oldu. Paket servisteki gelişmeleri, önümüzdeki dönem için beklentilerini ve Hellmann’s yeni Tek Kullanımlık Sos Serisi’ni konuştuğumuz sohbetin bir diğer konuğu ise Pawn Burger & Hotdog Owner Ferudun Akyol oldu.

Pandeminin paket servisi hizmetinde bir takım değişikliklere sebep olduğunu dile getiren Ferudun Akyol, “Biz restoranımızda gelecek planlarımız arasında paket servisi hiç düşünmedik. Burger ve Hotdog’larımızı müşterilerimize sıcak servis edip müşteri memnuniyetimizi yükseltmek hedefleriyle işimizi kurduk. İstediğimiz başarıyı ve müşteri kitlemizi de sağladık. Maalesef ki pandemi dönemi bizleri paket servise geçme zorunluluğunda bıraktı. 2020 Mayıs ayı itibariyle de paket servise geçme kararı aldık. Paket süresi nedeni ile ürünlerimizin en sağlıklı ve sıcak şekilde müşterilerimize ulaşması adına çeşitli ambalaj ve kutular denedik. Kurumsal kimliğimizi taşıyacak ambalajlar ve taşıma çantaları tasarladık. Zaman içerisinde de en olması gerektiği şekilde ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırmayı başardık diyebilirim” diyor.

“Paketleme sisteminde tüm hijyen kurallarına dikkat ederek teslimatı sağlıyoruz”

Paket servis denildiğinde belki de tüketicilerin ilk aklına gelen evlerine gelecek lezzetlerin hijyeni oluyor. Hijyen konusunun her zaman öncelikleri olduğunu pandemi sürecinde de birtakım önlemlerle süreci desteklerini ifade eden Akyol, “Pawn Burger & Hotdog olarak yola başladığımız sloganımız ‘Don’t Touch My Pawn Burger.’ Pandemi öncesinde de bizler müşterinin önüne servis edilene kadar çıplak elle burger’lerine dokunmuyoruz. Eldiven yardımıyla ürünler hazırlanıyor ve burger’e ilk defa müşterimiz dokunuyor. Paketleme sisteminde de herhangi bir değişiklik olmadan tüm hijyen kurallarına dikkat ederek teslimatı sağlıyoruz” ifadelerini kullanıyor.

“Hellmann’s lezzetinin ambalaj tasarımı bizim kurumsal renklerimizle çok uyum sağladı”

Hellmann’s lezzetinin mayonez, ketçap, barbekü ve hardal çeşitlerinin porsiyon formatlarda sunulmasının lezzetlerine artı bir değer kattığını da dile getiren başarılı isim sözlerini şöyle sonlandırıyor: “Özellikle ambalaj tasarımı bizim kurumsal renklerimizle çok uyum sağladı. Enerjisi yüksek ve iştah açıcı porsiyon formatlar bizim paketlerimize çok yakıştı diyebilirim. Öte yandan mekân ortamımız dışındaki hemen her görselimizi paketleme sistemimizde görebiliyor müşterilerimiz. Paketi ve paketlemedeki özeni görünce çok olumlu yorumlar alıyoruz. Yükselen bir grafikle de paket trafiğimiz artıyor.” 

Sosyal Medya'da Paylaşın