Başka Ol Bistro’dan yepyeni lezzetler ve muhteşem ambiyans

Akra Hotel’in yeni markası Başka Ol Bistro yepyeni lezzetleri ve muhteşem ambiyansı ile misafirlerini karşılıyor. Özenle yoğurulan hamurun hayat verdiği sıcacık lezzetler, fırından çıkan tatlıların davetkâr kokusu ve taze demlenen kahvenin enerjisiyle burası ‘Başka’ bir yer.

Bisikletine atlayıp, Akdeniz’in Toroslara uzandığı muhteşem gün batımına yolculuğa çıkabileceğin, taze çiçeklerin mutluluğunu sevdiklerine veya kendine hediye edebileceğin “Başka” bir deneyim. Sınırları içerisinde bulunduğu mekânı aşan bu “Başka” yerde; hayatı yaşa, hayatın kendisi ol.

İyi ol

Rengarenk çiçeklerin, baharı içeriye taşıyan kokusuyla iyi hisset, iyi ol. Özel günlerde veya yalnızca mutluluğu paylaşmak istediğinizde Başka Ol’un çiçek dünyasını ziyaret ederek sevdikleriniz için en uygun çiçeği seçebilirsiniz.

Keyifli ol

Başka Ol’un fırınından yeni çıkmış taze keki ve ona eşlik eden çikolatanın davetkar kokusuyla mutluluk daha ilk andan itibaren tüm benliğinizi saracak. Keyifli sohbetler etmek veya kafanızı dinlemek istediğinizde, kaliteli kahve çekirdeklerinin usta ellerde hazırlandığı Başka Ol’un enfes kahvesi her zaman sizin yanınızda. Binlerce kitabın içinden dilediğinizi seçip, kahve eşliğinde keyifli anlar yaşayabilir, bambaşka dünyaları keşfedebilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ayrıca sizler için özel olarak seçilen nostaljik plakları satın alma imkanı bulabilirsiniz.

Zinde ol

Antalya’nın güzel ikliminde hayatın dışarıda akıp gittiğini hissediyorsanız, ‘Başka Ol’ ile onun bir parçası ol. Başka Ol’dan, size eşlik etmesini istediğiniz ‘take away’ lezzetini seçin ve kendinizi hayatın akışına bırakın. Akdeniz’in eşsiz manzarasında, dilerseniz bir bardak kahve ile dilerseniz smoothie ile tazelenin.

Mutlu ol

İtalyan mutfağının lezzet elçileri pizza ve makarna, kökeni pastoral İngiltere kasabasına uzanan sandviç, şimdi bir ‘Başka’ güzel. Özenle yoğurulan hamurun bin bir çeşidine eşlik eden rengarenk taze sebzeler, sabırla marine edilen et ürünleri ve ufak dokunuşlarla taçlandırılan soslarla mutluluk bir ısırık uzakta.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın