Patisserie by FoodinLife’ın yeni sayısında kapak konuğu El Celler de Can Roca’nın yeni göz bebeği Casa Cacao oldu

Yeni sayımızda yine patisserie dünyasındaki son gelişmelerin izini sürdük. Bunlardan biri de henüz kısa süre önce çikolata dünyasına “merhaba” diyen “Casa Cacao” oldu.

Marka, birkaç ay önce İspanya’nın Girona kentinde, ünlü şef Jordi Roca ve çikolata ustası Damian Allsop tarafından hayata geçirildi. 15 odalı butik bir otelin içerisinde yer alan Casa Cacao’daki izlenimlerimizi dergimizin kapağına taşımaktan büyük keyif aldık. Bir yandan kakao kabuğundan elde edilen eşsiz lezzetleri tadarken bir yandan da dünyaca ünlü şef Jordi Roca’dan bu lezzetlerin hikâyelerini yerinde dinlemek inanılmaz bir deneyimdi bizim için.

Ve tabii dergimizden diğer konu başlıklarını da unutmamak gerek… Her ay sayfalarımıza renk katan Masabaşı Sohbetleri’nde butik kahve işletmecileriyle bir araya gelirken; gurme önerilerine açtığımız “Gurmelerden” sayfalarımızı ise, ekşi mayalı ekmekler süsledi. Her sayısını büyük bir heyecan ve özveriyle hazırladığımız dergimizden içerikleri dergimize abone olarak ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın