Pandemi darbesinin ardından James Sommerin’den yepyeni bir girişim!

Geçtiğimiz aylarda pandemi sebebiyle Michelin yıldızlı restoranını kapamak zorunda kalan başarılı şef James Sommerin, yeni restoranı The Shed ile geri dönüyor.

“Ailece restoranın kapanması nedeniyle tamamen yıkıldık” açıklaması ile geçtiğimiz aylarda kendi adını verdiği Michelin yıldızlı restoranının kapanışını duyuran James Sommerin, Barry’de açtığı The Shed by James Sommerin ile birlikte misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. 30 kişilik kapasiteye sahip olan ana restoranın yanında başarılı şef; bitki tereyağı ile somon ve hake balık kek yemeklerini içeren paket servis ve teslimat hizmeti de sunacak.

Yatırımcı Liam Murphy ve Sarah Weaver ile birlikte şef Sommerin ve eşi tarafından kurulan Head in the Shed Limited’ın yönettiği ve sahibi olduğu yeni girişim, “modern ve çağdaş bir yemek mekanı” felsefesini benimseyerek “Barry’nin gurur verici endüstriyel mirasına odaklanıyor.”

Galler Kalkınma Bankası ve Visit Wales tarafından desteklenen restoran hakkında şef Sommerin, “Bu zamanlar herkes için belirsiz ancak özellikle ağırlama ve eğlence sektörü salgından çok kötü etkilendi” dedi. “Ancak ilerlemeye devam etmeliyiz. Galler Kalkınma Bankası ve Visit Wales’in yardımı ile bir sonraki girişimimizi sosyal mesafe önlemleri geliştikçe adapte olabilmemizi sağlamak için acil durum planlarıyla açtık. Fon verenlerimizin desteğiyle, önümüzdeki aylar ne getirirse getirsin, yatırım yapmak ve başarılı bir gelecek için sabırsızlanıyoruz.”

Sosyal Medya'da Paylaşın