Paco Roncero ve CHA Foundation, MOM Culinary Institute için güçlerini birleştirdi

Sürdürülebilirlikle yakından ilgili ve okulun bünyesinde iki tane bahçesi olan, bir metodoloji kullanarak üretim sektöründeki profesyonel kuralları ve en iyi uygulamaları kullanan, ağırlama ve restoran sektöründe kapsamlı bir eğitim merkezi olan MOM Culinary Institute, Paco Roncero ve CHA tarafından kuruldu.

Madrid’in kalbinde, Salamanca bölgesinde eşsiz bir binada yer alan MOM profesyonel eğitimde; bütün ağırlama sektörü için kapsamlı, modern, dinamik ve faydalı bir mihenk taşı olabilecek tutku ve kabiliyete sahip. “Anahtar sektörde profesyonelleşmekte yatıyor, bana yıllar boyunca çok şey veren bu sektöre manevi borcumu ödemek istiyorum” diyor Paco Roncero.

CHA, The Foundation County Hall Arts; yemek yapmayı bir sanat olarak gören, mutfak kültürüne sürdürülebilir ve sağlık odaklı bir noktadan yaklaşan, doğal ve kültürel besin döngüsüne saygı duyan, kendisini kültür, sanat ve eğitimi desteklemeye adamış bir kuruluş. “İyi bir yemeğin bilgi, hayal gücü, yaratıcılık, hazırlamak için zaman ve çekici bir sunum gerektirmesi gibi bu muhteşem projenin geliştirilme süreci de aynı böyle oldu. 8 Ocak’ta Londra’da, CHA Foundation’ın üyelerine bu merkezi tanıttık ve yolculuğumuza başladık” diye ekliyor Paco Roncero.

Takımı tamamlayan; avukat ve İK, kültürel dönüşüm, ulusal ve uluslararası iş geliştirme konusunda bir uzman Laura Morcillo (kurucu ortak ve CEO) ve ekonomist, yeni konseptlerin geliştirilmesi ve uygulanması, pazarlama ve iletişim uzmanı Nerea Ruano (kurucu ortak ve CEO), oldu.

Mahou San Miguel Foundation da bu projeye, ağırlama ve turizm sektöründe tutunabilmek için eğitim sunulması konusunda, profesyonelleştirme ve geliştirme konularına destek olan bir ana ortak olarak dahil oldu. Bu ortaklık, genç öğrencilerin iş bulabilitelerine ve yeteneklerini geliştirmeye olan katkılarını güçlendirdi.

Sosyal Medya'da Paylaşın