Özsüt Dondurmaları Yaz Sıcaklarının En Tatlı Kurtarıcısı Olacak!

Yepyeni dondurma çeşitleriyle Özsüt’te dondurma sezonu açıldı. Dalından toplanan meyvelerin, en taze günlük çiftlik sütüyle buluştuğu birbirinden lezzetli dondurmalarına yenilerini ekleyen Özsüt, bu yaz yine sıcakların en tatlı kurtarıcısı olacak!

Yazın en keyifli habercisi dondurma, enfes lezzetiyle Özsüt mağazalarındaki yerini aldı. En taze günlük çiftlik sütü ve en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan dondurmalarına yepyeni çeşitler ekleyen Özsüt’ün dondurma menüsü, her zaman olduğu gibi her zevke hitap eden tatlarla dopdolu.

İki kat mutluluk: Kazandibili dondurma

Bu yaz dondurma menüsüne sıra dışı tatlar ekleyen Özsüt, kalpleri fethetmeye hazırlanıyor. İlk günden bu yana aynı tadı veren Özsüt’ün alametifarikası Ege usulü Kazandibi, dondurma haliyle tadanlara iki kat mutluluk aşılıyor. Özsüt’ün yenilikleri arasında yer alan Karamelize Bisküvili, Portakallı Vanilyalı ve Cheesecakeli dondurma ise farklı tatlardan hoşlananlara göz kırpıyor. Klasik tatlardan vazgeçmeyenler için kaymaklı, çikolatalı ve süper vanilyalı seçenekleriyle yaz boyu serinletmeye devam Özsüt, bal badem, karamel, karadut, kavun, muz, antep fıstık, üzüm&ceviz, krokan ve sakızlı gibi meyveli ve kuruyemişli alternatifleriyle de gönüllerde taht kuruyor.  Çilekli, frambuazlı, vişneli ve limonlu sorbeler ise serinlemek isteyenler için Özsüt’lerde yerini alıyor.

Tatlıların yanında “Bir top mutluluk”

Günlük çiftlik sütüyle lezzeti katlanan Özsüt dondurmaları tek başına damakları şenlendirmeye yettiği gibi, sütlü tatlı ve pastaların yanına da çok yakışıyor. Keşkülden fırın sütlaca, sufleden profiterole kadar pek çok tatlı bir top dondurmayla eşsiz bir ahenk yaratıyor. Her daim tazeliğinden ve doğallığından hiçbir şey kaybetmeyen Özsüt dondurmaları, geleneksel Türk damak tadına uygun olarak ve hiçbir koruyucu katkı maddesi eklenmeden hazırlanıyor.

Özsüt hakkında:

Özsüt’ün 1938 yılında İzmir Kemeraltı’nda başlattığı tatlı serüveni, bugün 45 ilde 145’in üzerinde mağazası, beş bine yakın çalışanı ve on binlerce misafiriyle sürüyor. STP Gıda altında bayilik sistemiyle faaliyetlerini büyüten Özsüt’ün geleneksel tatları, ülkemizde olduğu gibi yurt dışında da yoğun ilgi görüyor. Bu doğrultuda Türkiye dışında da yatırımlarına devam eden marka, Azerbaycan’da bulunan 7 şubesiyle yurt dışındaki lezzet tutkunlarına da ulaşıyor. Özsüt’ün ürün gamı içerisinde pasta, sütlü ve şerbetli tatlılar, unlu mamuller, dondurma, kaymak, çikolata, kahve, Türk ve dünya mutfağından özel lezzetler yer alıyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın