Novikov Grubu ve GQ Bar Bodrum’un düzenlediği lezzet ve ambiyans deneyimi büyük ilgi gördü!

Restoran dünyasının devi Novikov Grubu ve Pinskiy & Co’nun “Novikov Italy” ve “Novikov Helipad Lounge” restoranları ile Pinskiy & Co ve Condé Nast projesi “GQ Bar Bodrum”da birlikte düzenledikleri lezzet ve ambiyans deneyimi büyük ilgi çekti.

Dünyanın önde gelen restoran grupları arasında yer alan  Novikov Grubu’nun Pinskiy & Co  ile bu yaz Yalıkavak Marina’ya ilk kez getirdiği  Novikov Italy restoranı ve bir helikopter pistinde yer alan Novikov Helipad Lounge Bodrum ile birlikte Bodrum’un yeni centilmeni GQ Bar Bodrum’un lezzet ve ambiyans keşfine iş, sanat ve cemiyet dünyası konuk oldular.

Novikov Group ve  GQ Bar Bodrum için Condé Nast ortağı Anton Pinskiy (Pinskiy & Co), ev sahipliğinde, düzenlenen bu özel deneyime Tuba Ünsal, Mert Fırat, Sibel Kerimoğlu, Ece Şirin-Cemil Dinçmen, Burcu Şendir, Didem-Mustafa Bağrıaçık, Gül Ergi, Nesligül Aksoy, Şule-Özalp Argüder, Roula Habbab, Banuhan Akçal gibi isimler katıldı.

Konuklar ilk olarak ilk kez Yalıkavak Marina’da kapılarını açan yeni, lüks bir destinasyon bar olan GQ Bar Bodrum’un günbatımını yakından izledikleri terasında   özel lezzet aperatifleri ile deneyime başladılar. Pinskiy & Co ve Condé Nast projesi olan GQ Bar Bodrum, eşsiz bir mutfak ve bar deneyimini fark yaratan ambiyansında sunarken, 360 derecelik benzersiz bir deneyim de yaşatıyor. GQ Bar Bodrum, dünyanın erkek yaşam stilinde önde gelen medya markası olan GQ’nun fiziksel bir uzantısı.

Davetliler lezzete doydu

GQ Bar Bodrum’un ardından Yalıkavak Marina’nın yeni Novikov Grup oyuncusu Novikov Italy’e geçen konuklar, eşsiz, leziz tariflerini ve kendine has spesiyallerini barındıran farklı lezzetlere sahip olan İtalyan mutfağını keşfettiler. Novikov Italy’nin özel imza lezzetleri arasında da yer alan “Kızıl Akdeniz Karides ve Limon Soslu Carpaccio, “Fırında Patlıcan Parmagianna”, “Yoğurt

Soslu İskoç Somon Tartarı”, “Nar, Bıldırcın Yumurtası” ve “Avokado ve Datterino Sicilyalı Kral Yengeç Salatası” konuklardan tam not aldı.

Bodrum’da yeni bir enerji

Özel keşfin son noktası ise Novikov Bodrum restoranın çatısında, ilk kez bir helikopter pistinde açılan bir bar olan Novikov Helipad Lounge Bodrum oldu. Yalıkavak Marina’nın en güzel manzarasına 360 derece ile hakim olan Novikov Helipad Lounge Bodrum’da  özel reçeteler ile hazırlanan imza kokteylleri deneyimleyerek lezzet ve ambiyans keşfini sonlandırdılar. Yalıkavak Marina’da 360 derece manzaraya sahip bir helikopter pistinde yer alan tek mekan olacak Novikov Helipad Lounge Bodrum, 150 kişilik kapasitesi, muhteşem ışık gösterileri ve atmosferi ile Bodrum’a yeni bir enerji getirdi.

Tüm Novikov Restaurant&Bar’ların aynı imza lezzet kalitesine sahip restoranları Novikov Bodrum, Novikov Italy ve Novikov Helipad Lounge Bodrum ünlü restorancılar Arkadiy Novikov (Novikov Grubu) ve Anton Pinskiy (Pinskiy & Co) işbirliğinde Yalıkavak Marina’da açıldı.

GQ Bar Bodrum, Condé Nast ortaklığı ve uluslararası restoran şirketi Pinsky &Co ile Yalıkavak Marina’nın ortak girişimi olarak faaliyet gösteriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın