Mövenpick Living İstanbul West kapılarını açtı!

Accor Otel Grubu çatısı altındaki premium segment Mövenpick markasının yeni oteli İstanbul’da hizmete girdi.

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor Otel Grubu çatısı altındaki premium segment Mövenpick markasının yeni oteli Mövenpick Living İstanbul West, 18 Mart 2021 tarihi itibariyle hizmete girdi.

Avrupa’nın en önde gelen otel zinciri Accor Otel Grubu, farklı segmentlerde dünyaca ünlü otel markaları ve köklü geçmişiyle Türkiye’deki yatırımlarını sürdürürken, Accor çatısı altındaki Mövenpick Living İstanbul West, Accor Otel Grubu ve Alama Turizm Grubu arasında imzalanan sözleşmenin ardından Güneşli’de hizmete girdi.

18 Mart 2021 tarihi itibariyle hizmete giren Mövenpick Living İstanbul West, özellikle uzun dönem ve kısa dönem konaklamalarda her odada mutfak rahatlığıyla ailelere de hitap ediyor. İstanbul Fuar Merkezi’ne hem de Avrasya’nın en büyük fuar merkezi olan CNR Fuar Merkezi’ne yakın konumda olan Mövenpick Living İstanbul West, bahçede 4 yatak odalı ve 250 metrekarelik lüks bahçeli villa, otelin üst katından şehir manzarası sunan Sky Villa başta olmak üzere ev konseptindeki toplam 87 oda ile hizmet veriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın