Michelin yıldızlı yemek Le Bristol Paris’e geri dönüyor

Le Bristol Paris otel, öğle ve akşam yemekleri için Michelin yıldızlı pub’ı 114 Faubourg’un açılışıyla eksiksiz gastronomik sunumunu yeniden servis etmeye başlayacak. Ekim ayında ise üç Michelin yıldızlı Epicure, otelde yeniden açılacak.

Epicure restoran rahat ve neşeli atmosferi ile, bir kez daha, şef Eric Frechon’un ünlü kral yengeci, kaz ciğeri, ördek pate ve elle doğranmış biftek tartarı gibi Fransız klasiklerinden oluşan tabaklarıyla seçkin bir akşam yemeği sunacak. Otelin yeni pasta şefi Pascal Hainigue’nin yakın zamanda gelişiyle, yıldızlarla dolu restoranların lezzetli dönüşüne, tatlı tarafında da yepyeni bir yorum eşlik edecek.

Eric Frechon, “Ekiplerim ve ben birkaç aydır yeniden açılmanın hayalini kuruyorduk ve 114 Faubourg’s ve Epicure’un bu sonbahardan itibaren tekrar geri dönmesi için sabırsızlanıyoruz. Misafirlerimizin beklentilerini aşmak her zaman ana başarımız olmuştur. Restoranlarımızın yeniden açılması gerçekten hem yaratıcılığın hem de geleneğin bir kutlaması olacak ve her seferinde yürekten hazırlanmış bir yemek sunulacak” diyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın