Lucca By the Sea 1 Haziran’da Yeniden Sezona Başlıyor!

Çarpıcı Türk Rivierası’nda yer alan sahil vahası Lucca by the Sea, en kaliteli lokal deniz ürünlerinin ve Lucca esintili kokteyllerin tadını çıkarmaya misafirlerini yeniden davet ediyor. Kurulduğu günden bu yana yeme, içme ve eğlence sektöründe özgün tarzıyla tanınan Lucca, gastronomi, deniz ve müziğin mükemmel uyumunun birleştiği bir sezon daha yeniden Lucca by the Sea ile 1 Haziran’da Mandarin Oriental, Bodrumda kaplarını açmaya hazırlanıyor.

Şık Akdeniz mutfağı ile ünlü isimlerin gözde adreslerinin başında gelen Lucca by the Sea, bu sene 10. yılını kutlayan Mandarin Oriental, Bodrum’u ziyaret edecek olan uluslararası tanınmış simaları da ağırlayacak olmanın gururunu yaşıyor. Misafirlerine yaşattığı gastronomik deneyimin yanı sıra akşam yemeğinden sonra hareketlenen Lucca by the Sea, dans ve müzik tutkunlarının da vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Lucca by the Sea, daha önce Michelin yıldızlı dünyaca ünlü restoranlarda çalışmış şefler Francesco Capuzzo Dolcetta ve Guglielmo Chiarapini’nin de danışmanlığında yenilikler katacağı dünya mutfağının Akdeniz bölgesi ağırlıklı menüsü ile sevilen lezzetlerini Bodrum’da sunmaya devam edecek. İsimlerinin kısaltması olan, FEG adını verdikleri “yanlarında taşıdıkları mutfak” ile şefler restoranlarını açacakları nihai lokasyonu ararken gezgin mutfak projesine öncülük ediyorlar. Yemek pişirme tarzları, seyahat ettikleri yere göre değişen mutfağın sınırlarını aşan vurgular ve zıtlıklardan oluşuyor. FEG bu yaz da Bodrum tutkunları ile yeni bağlar kurmak üzere Lucca by the Sea yolculuğunda yer alacak.

Lucca by the Sea’nin İşletme Müdürü Emrah Gencer, “Her yaz olduğu gibi yine Lucca Beach ve Lucca by the Sea’de misafirlerimizin en eğlenceli, keyifli ve unutulmaz anılarına ev sahipliği yapacak olmaktan çok mutluyuz.” dedi.

Lucca Gastronomi Direktörü ve Yönetici Şef’i Ralph Sason da Tuna Carpaccio, Langouistine Crudo ve Tarama gibi Lucca’nın sevilen yemekleri ile Bodrumda olmaya hazırlanıyor. Dünya mutfağı tecrübesi ve yenilikçi bakış açısıyla Ralph Sason, Lucca by the Sea’de yaz boyunca menüye kattığı yeni sürpriz lezzetlerini konukları ile buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Yetenekli Türk sanatçılar tarafından Cennet Koyu’nun doğasından esinlenerek Lucca icin özel olarak tasarlanan ve sadeliğin ve hamlığın ön planda olduğu Lucca by the Sea tabaklarında Ralph Sason, taptaze deniz ürünlerini ön plana çıkarmayı hedefliyor. Lucca’nın klasikleşen ‘Denizden Tabağa’ konsepti ve özel taş fırın lezzetleri de yeniden Lucca by the Sea tutkunlarını bekliyor.

Lucca Bodrum Hospitality/ Ağırlama müdürü Nicola Caramaschi sezon için heyecanını “Her zaman olduğu gibi bu sene de Bodrum’a gelen yerli ve yabancı en özel kitleyi ağırlamaktan dolayı çok mutlu olacağız. Mutfaktaki yeni uluslararası şeflerin danışmanlığı ve Memo Garan başta olmak üzere tüm DJ’lerin yaz akşamlarına katacakları enerjileriyle çok özel akşamlar bizi bekliyor.” sözleriyle dile getiriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın