Lucca Beach, Mandarin Oriental,1 Haziran’da Açılıyor!

Cennet Koyu’ndaki eşsiz atmosferi ve dünyaca ünlü konumuyla; Lucca Beach, deniz, doğa, müzik ve deniz kıyısında eşsiz eğlence dolu Lucca ruhunu yeniden canlandırıyor. 

Kurulduğu günden bu yana yeme, içme ve eğlence sektöründe özgün tarzıyla tanınan Lucca’nın, ikonikleşen markalarından Lucca Beach eğlencenin ve beach hayatının merkezi olmaya 2024 sezonunda da devam ediyor. Mandarin Oriental, Bodrum’un içinde, Cennet Koyu’nun eşsiz doğasını müzik ve gastronomi deneyimi ile birleştiren Lucca Beach, sezon boyunca leziz yemekleri, etkileyici doğası ve her hafta gerçekleşecek olan benzersiz partileriyle misafirlerini ağırlayacak.

Alışılmış beach club konseptinin dışına çıkarak dünyaca ünlü DJ’ler ile unutulmaz partilere imza atan Lucca Beach, bu sezon da her hafta sonu dünya çapında önde gelen DJ’leri konuk edecek. Lucca Beach, &ME, Jimi Jules ve daha birçok ünlü DJ ile konuklarına sürprizlerle dolu bir program sunacak.

Sadece denizi ile değil leziz yemekleri, spor programları, alışveriş deneyimleri ve partileri ile de öne çıkan Lucca Beach 2024 sezonunda da, yenilenen restoran ve DJ set up’ı ile iddialı bir dönüşe hazırlanıyor.

Ayrıcalıklı marka deneyimleri

Lucca Beach aynı zamanda bünyesindeki Armani Beauty, Les Benjamins ve Muse For All gibi seçkin uluslararası ve Türkiye’nin yenilikçi önde gelen markaları ile ayrıcalıklı bir deneyim imkanı sunuyor.  Lucca Beach’de açıldığı günden bu yana Bodrum’un seçkin alışveriş sahnesine damga vuran Lucca Store bu sene yepyeni konsepti ile premium markalara ön sıralarda yer veriyor. Her zaman Türk markalarını ve tasarımcılarını destekleyen Lucca, markasının köklerine sadık kalarak yenilikçi bakış açısı ve ürün aşkıyla ilerlerken çok özel koleksiyonlar yaratarak dünya çapında bir marka haline gelen Atelier Rebul ile birlikte tasarladıkları yepyeni Pop-Up mağazasında yaz ruhunu birlikte yaşatıyor. Lucca Store x Atelier Rebul Pop-Up mağazasında Bodrum ve yaz sezonuna uygun hazırlanan, özel bir seçkiye sahip kapsül bir Atelier Rebul koleksiyonu sunulacak. Ayrıca egzotik ve etnik tasarımları ile bilinen dünyaca ünlü moda tasarımcımız Rıfat Özbek ve hazır giyim ve ev tekstilinde uzmanlaşmış global bir yaşam tarzı markası olan Anim Living gibi Türk markalarına yer veriyor.

Her daim hem İstanbul hem de Bodrum’da şık dekorasyonu ile öne çıkan Lucca’nın 2024 sezonunda masalarını Anim Living’in Lucca Beach’e özel ürettiği koleksiyon süslüyor. Bodrum’u yansıtan renkleri ile öne çıkan bu koleksiyon aynı zamanda Lucca Store’da satışa sunuluyor.

Lucca Beach’in, İstanbul’daki sağlıklı yaşam konsepti ile tanınan Overdose ile yapacağı iş birlikleri de Bodrum’daki hayat telaşından sağlıklı bir kaçış imkanı sağlıyor. Overdose ile yapılacak gün boyu süren spor programlarının yanı sıra, bu iş birliği kapsamında Lucca ve Overdose şeflerinin beraber geliştirdiği sağlıklı smoothie menüsü de beach’de yerini alıyor.

Eşi olmayan Lucca ruhu ile benzersiz bir deneyim sunan Lucca Beach, iddialı öğle yemeği menüsü ile misafirlerine gastronomik bir deneyim sunuyor. Restoran menüsüne ek olarak plaja servis edilen taş fırında yapılan pizza seçenekleri, lezzetli burgerler ve yazın vazgeçilmezi ferahlatıcı dondurma seçenekleri de Lucca Beach’in vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın