Lezzetin Yakın Doğusu, Akira Back

JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de yer alan ve dünyaca ünlü Gault Millau’nun yıldızlı şefi Akira Back’in Türkiye’deki tek restoran olan Akira Back İstanbul, denize sıfır konumundaki açık hava terası ile misafirlerini şehrin en güzel saatlerinin tadını çıkarmaya davet ediyor.

2024 Michelin Rehberi’nde “Önerilen Restaurantlar” listesine giren ve gastronomi dünyasının seçkin ödüllerinden Gault&Millau 1 Toque sahibi olan Akira Back, İstanbul modern Japon mutfağının İstanbul’daki en iyi temsilcilerinden.

Executive Chef Sungmo Lee’nin liderliğindeki mutfak ekibi, dünya çapındaki 21 şubesiyle aynı benzersiz tatları sunarak misafirlerini etkisi altına alıyor.

Ünlülerin favorisi, Akira Back’in göz bebeği ‘AB Tuna Pizza’ gibi farklı ve ayrıcalıklı tatları bulabileceğiniz restoran muhteşem konumu ve Japon kültürünün modern yansımalarını taşıyan mimari yapısı ile misafirlerine gösterişli bir ortam sunuyor.

Bu yaz, Haziran ayı içerisinde geçerli olacak “Golden Hours” konseptiyle 18.00 – 20.00 saatleri arasında tüm yemeklerde ve seçili şarap ve kokteyllerde %20 indirim olacak.

DJ’ler eşliğinde gün batımının tadını çıkarırken, Akira Back İstanbul ile Uzak Doğu mutfağının farklı konseptlerini ve lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın