Le Pain Quotidien Emaar Square Mall’dan Yeni Şube

Le Pain Quotidien, Belçika’dan Türkiye’ye uzanan lezzet dolu yolculuğunda, Emaar Square Mall’daki yeni şubesiyle misafirlerini ağırlıyor.

Mekânın her detayında Belçika’nın köklü ve sağlam bağlarını hissettiren Le Pain Quotidien, Türkiye’deki 6. şubesinin açılışını 10 Mayıs 2024 Cuma günü gerçekleştirdi.

Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci ve Hilal Deveci’nin yanı sıra Belçika Başkonsolosu Tim Van Anderlecht ve Brüksel Bölgesi Ekonomi ve Ticaret Ateşeliği Temsilcisi Müge Kaçar gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşen açılış, lezzetin ve kalitenin buluşma noktasını kutladı.

Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, açılışta yaptığı konuşmada, Le Pain Quotidien’in 6. şubesinin açılışında olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, her zaman misafirlere lezzeti ve kaliteyi bir arada sunma gayretinde olduklarını vurguladı. Şube çalışanlarını ve destek olan herkesi teşekkürle anan Deveci, tüm misafirleri unutulmaz bir lezzet deneyimi için şubelere davet etti.

Le Pain Quotidien’in Emaar Square Mall şubesi, 35 personeliyle, 253 metrekarelik geniş ve ferah iç alanı ile 55 metrekarelik dış alanıyla misafirlere benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyor. Lezzet ve kalitenin buluştuğu bu yeni adres, lezzet arayanları bekliyor!

Sosyal Medya'da Paylaşın