Kütahya Porselen Şıklığı Yaz Sofralarında

Kütahya Porselen, yazın canlılığını ve neşesini sofralarına taşımak isteyenler için geniş yelpazede seçenekler sunuyor. Kahve fincanlarından yemek takımlarına ve ikram setlerine kadar yazı yansıtan desen ve renklerle dolu koleksiyonlar, şık sofralar için ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada sunuyor.

Yazın vazgeçilmezi olan meyve ve sebzelerle sofralarınıza tazelik ve doğallık katarken, Kütahya Porselen’in yaz temalı koleksiyonlarıyla sofralarınızı şıklık ve zarafetle donatabilirsiniz. Deniz esintilerini yansıtan yemek takımları ve ikram setleriyle yazın enerjisini sofralara taşıyan Kütahya Porselen, kahve takımlarıyla da özel seçenekler sunuyor.

Kütahya Porselen Marine Serisi Yemek Takımı: Beyaz ve mavinin kusursuz uyumunu sunan bu takım, yaz sofralarına zarafet katıyor. 24 parçadan oluşan set, pusula desenleri ve renkleriyle denizin serinliğini sofralara taşıyor.

Zeugma İkram Seti: Denizyıldızı ve denizatı desenleriyle öne çıkan Zeugma İkram Seti, özel sır içi tekniği sayesinde bozulma, çıkma veya solma olmayacağının garantisini veriyor.

Zeugma Kahvaltı Takımı: Keyifli yaz sabahlarını daha da güzelleştirecek olan Zeugma Kahvaltı Takımı, uyumlu renk ve desenleriyle sofralara göz alıcı bir hava katıyor.

Pilea Kahve Takımı: Pilea bitkisinin yapraklarından esinlenerek tasarlanan Pilea Kahve Takımı, tabak ve kahve fincanlarının tabanındaki derin rölyefler sayesinde fincanın tabak üzerinde sabitlenmesini sağlıyor ve 40 derecelik eğimde bile kaymadan sabit kalıyor. Kütahya Porselen Pilea Kahve Takımı ile evinizin konforunda, bahçenizde veya dilediğiniz her yerde keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın