Keyfin tepe noktası ‘Tepe Teras’ kapılarını açtı

Kadıköy’ün tam kalbinde, kolay ulaşımı ve geniş marka karmasıyla hizmet veren Tepe Nautilus, ziyaretçilerin günün her saati temiz havada ve yeşillikler içinde keyifli vakit geçirebilecekleri Tepe Teras’ı hizmete açtı.

“Yenilikçi, yaratıcı, keyifli mekânlarla yaşama ve markalara değer katar” mottosuyla 25 yıldır Bilkent Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, hayata değer katan yaşam alanlarına bir yenisini daha ekledi. Tepe Nautilus, ziyaretçilerinin temiz havada ve yeşillikler içinde keyifle vakit geçirebilecekleri Tepe Teras’ı 31 Temmuz’da hizmete açtı.

Alışveriş merkezlerinde yenilikçi yeme içme alanları yaklaşımının Türkiye’deki öncülerinden olan iç mimar Abdullah Burnaz, Tepe Emlak Yatırım ile sokak kültürünü barındıran ikonik konseptleriyle yarattığı, Bilkent Station, 42 Maslak, Teos Marina ve Mix Kayseri projelerine Tepe Teras’ı da ekledi. Tepe Nautilus’un yemek katında sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde tasarlanan ve grafitti sanatçılarının renkli eserlerini içeren Tepe Teras ziyaretçilerini bekliyor.

Alışveriş molasında keyifle dinlenebileceğiniz, sınırsız WiFi hizmetiyle gün boyu rahatlıkla çalışabileceğiniz Tepe Teras, temiz hava girişi sağlayan geniş açılır kapanır camları ile günün her saatinde serin bir mola almanızı sağlayacak. Tepe Teras, yıl boyu müzik dinletileri, imza günleri, sanat atölyeleri ve farklı disiplinlerden sanatçı söyleşileri ile Tepe Nautilus ziyaretçilerinin yeni buluşma noktası olacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın