Karaköy Güllüoğlu Çok Yakında Yeni Yerinde Hizmete Başlıyor

İstanbul’un ilk fırınlı baklavacı dükkanı olarak hizmete başlayan Karaköy Güllüoğlu, yaklaşık 200 yıllık tecrübesi ve üstün kalite anlayışıyla yeni yerinde hizmet vermeye hazırlanıyor. E-ticaret operasyonunun gücüyle 70’ten fazla ülkeye gönderim yapan Karaköy Güllüoğlu, yıllardır sürdürdüğü tek ve şubesi olmayan mağazasıyla hizmet veren anlayışına, yeni yerinde de devam edecek.

1843’ten bugüne uzanan köklü geleneğini her dönem yenilenerek koruyan Karaköy Güllüoğlu, yeni mağazasına taşınmaya hazırlanıyor. Geleneksel baklavanın en leziz örneklerini sunan Karaköy Güllüoğlu, yeni yerinde de geçmişle gelecek arasında köprü olmaya devam edecek. Sokakla ve semtle iç içe olan yeni mağaza, baklavanın en leziz tatlarını konuklarına sunmayı sürdürecek.

Şubeleşmek yerine, dikey büyüme ile kendi içlerinde gelişmeye devam ettiklerinin altını çizen Karaköy Güllüoğlu ailesi, bu tarihi taşınma ile geleneği sürdürerek aynı semtte, tek şubede hizmet vermeye devam edecek.

1400 metrekare kapalı alanının yanı sıra, 300 metrekare açık avlu alana sahip yeni mağaza, arka bahçesindeki bağlantı ile Karaköy’ün merkezinde bir pasaj olarak konumlanıyor. Karaköy Güllüoğlu, bir ticarethaneden çok daha öte, semtle beraber yaşayan kamusal bir alan olarak planladığı yeni mağazasında, misafirlerine keyifli vakit geçirebilecekleri bir atmosfer yaratmayı amaçlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın