İrfan Usta tarihi Feraye Köşkü’nde kapılarını açtı

Türk mutfağının geleneksel lezzeti kebap ve et çeşitlerini en lezzetli ve en ekonomik şekilde servis etmeyi ön planda tutan İrfan Usta yeni şubesini tarihi Feraye Köşkünde açtı.

Kebaptan dönere, köfteden lahmacuna, lahmacundan özel reçete ile marine edilmiş odun ateşinde pişen dönere ve pideye uzanan geniş bir menü sunan İrfan Usta alışılagelmiş tatları, farklı lezzetler ile kendi ustalığı ve hiçbir zaman değişmeyen kalite çizgisiyle ile birleştirerek, geleneksel çizgiden çıkarak her zaman bir tat daha önde olmayı hedefliyor. Kendi üretimleri olan katmer ve kadayıf tatlısı ile damaklarda nefis bir tat bırakıyor.

Ürünlerinde kullanılan et kalitesine özellikle dikkat eden ve özel lezzet reçeteleri ile marine edilen etlerle kebabın envai çeşidine imza atan ve her bir lezzetiyle et severlerin gönlünü fetheden restoran, mönüsüyle adeta lezzet yolculuğuna çağırıyor.

Türkiye’de ilk kez 8 çeşit lahmacun…

İrfan Usta ‘nin menüsünde lahmacun sevenlere çokça seçenek sunuyor. Cevizli lahmacun başta olmak üzere Türkiye’de ilk defa 8 çeşit lahmacun ve 10 çeşit pidesiyle büyük beğeni topluyor. Et yemeyen ya da yiyemeyenler, vejetaryenler ve veganlari unutmayan İrfan Usta yaptığı vegan lahmacun ile dikkat çekiyor.

Lokanta ve kebap salonları normalleşme sürecinin başlamasıyla yeniden müşteri kabulüne başlayan İrfan Usta , restoranlarındaki lezzetin yanı sıra üretim alanları ve restoranlarındaki  hijyen kriterleri ve sıkı önlemleriyle dikkat çekiyor..

İlk restaurantı 2013 yılında açan İrfan Usta, Kozyatağı, Pendik, Beşiktaş, Ataşehir ve Ankara’dan sonra Bulgurlu’da tarihi Feraye Köşkünde hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca Bostancı’da İrfan Usta Şarküteri ve İçerenköy de tatlı imalathanesi bulunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın