Gastronomi iş dünyasının kalbi 22 Nisan’da Host Summit İstanbul’da atacak

Sözen Organizasyon Türkiye’de ve dünyada etki yaratan organizasyonlarına bir yenisini daha ekliyor. Sektörün en önemli ve başarılı organizasyonları; Gastromasa, Gastroway ve GastroAntep’i hayata geçiren Sözen Organizasyon, yeni markasıyla da adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Host Summit projesi ile uluslararası yatırımcıları ve yöneticileri İstanbul’da buluşturmaya hazırlanan Sözen Organizasyon, böylelikle ulusal ve uluslararası iş dünyası arasında köprü kurmayı amaç ediniyor. Dünyadaki trendler, sürdürülebilirlik, gastronomi yatırımlarını ele alacak olan Host Summit, ilk yılında “metropol” temasını işleyecek ve konunun uzmanlarıyla birlikte iş dünyasının kapılarını aralayacak.

22 Nisan’da Swissotel The Bosphorus’ta dünyanın kalbini İstanbul’da attırmaya hazırlanan Host Summit, dünyadan ve Türkiye’den yatırımcıların, işletmecilerin, gastronomi profesyonellerinin öykülerine ve çalışmalarına ev sahipliği yapacak. Her yıl farklı temaları işleyecek ve bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Host Summit’in bu yılki teması “Metropol Gastronomisi” olacak.

Sektörü daha da ileriye taşımayı kendine misyon edinen Host Summit’in hedef kitlesi ise; işletmeciler, yatırımcılar, otel genel müdürleri, zincir restoran ve brasserie yöneticileri, F&B müdürleri ve sektörün kanaat önderleri olacak. Host Summit, Sözen Organizasyon diğer imza etkinliklerinde olduğu gibi hem Türkiye’den hem de dünyadan önemli isimleri bir araya getirerek sektöre yeni bir soluk getirecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın