FSUMMIT, 26-27 Mayıs tarihlerinde AntalyaEXPO’da gerçekleştirilecek!

Ramazan ayı boyunca uygulanacak olan Covid-19 tedbirleri kapsamında, hafta sonları sokağa çıkma yasağı getirilmesi sebebiyle 7-8 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan FSUMMIT için yeni bir tarih belirlendi. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Antalya Belediyesi tarafından desteklenen FSUMMIT, 26-27 Mayıs 2021 (Çarşamba-Perşembe) tarihlerinde yine AntalyaEXPO’da gerçekleştirilecektir.

Konferans süresince Hijyen Sponsoru “Diversey” tarafından gerekli tüm hijyen önlemleri alınacak ve bu tedbirlere ilişkin bir rehber de konferans öncesinde katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

20 yılı aşkın tecrübesi ile Gastromasa, Gastroway ve GastroAntep gibi Türkiye’de ve dünyada etki yaratan organizasyonları hayata geçiren Sözen Organizasyon, 1. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT ile sektörde yeni bir buluşma noktası oluşturmaya hazırlanıyor.

26-27 Mayıs’ta Antalya’da düzenlenecek olan FSUMMIT’te dünya turizm profesyonelleri bir araya gelecek ve ağırlama sektörünü tüm yönleri ile masaya yatıracak. Yerli ve yabancı yatırımcılar ile yöneticiler başta olmak üzere ağırlama sektörünün tüm paydaşlarının aynı çatı altında buluşacağı, ağırlama sektörünün 360 derece ele alınacağı FSUMMIT, ulusal ve uluslararası iş dünyası arasında önemli bir köprü görevi görecek. Turizm gastronomisi ve ağırlama sektöründe pandemi sonrası yeni normale düzen, dünyadaki trendler, yenilikler, sürdürülebilirlik, yatırım planları gibi pek çok konuyu ele alacak olan FSUMMIT, ilk yılında “Ağırlamada Farklılaşma” temasını işleyecek ve konunun uzmanlarıyla birlikte iş dünyasının kapılarını aralayacak.

Otellerde her şey dahil sistem, butik oteller, şehir otelleri, çiftlikler, turizm destinasyonlarında restoranlar, gıda tedarik zincirleri ve seyahat acenteleri gibi ağırlama sektörünü oluşturan önemli yapı taşlarının derinlemesine ele alınacağı FSUMMIT, dünyadan ve Türkiye’den yatırımcıların, işletmecilerin, gastronomi profesyonellerinin öykülerine ve deneyimlerine ev sahipliği yapacak.

FSummit, Sözen Organizasyon’un diğer imza etkinliklerinde olduğu gibi hem Türkiye’den hem de dünyadan önemli isimleri aynı çatı altında buluşturarak sektöre yeni bir soluk getirecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın