Freshly, şeflerden esinlenerek hazırlanan ev yemekleri serisini tanıttı

Nestlé’nin ABD’ye ait yemek dağıtım hizmeti Freshly, ünlü şeflerin sınırlı sayıdaki yemek işbirliklerinin yer aldığı yeni bir menü olan Chef’s Special by Freshly’yi piyasaya sürdü. Şirkete göre yemekler, “trend lezzetler ve benzersiz malzemelerle cesur, maceralı yemekler” için artan ihtiyaca cevap veriyor.

Freshly müşterileri, Jet Tila, Kwame Onwuachi, Sean Brock ve Kristen Kish gibi şefler tarafından hazırlanan yemeye hazır yemeklerle evde yemek yemenin tadını çıkarabilecekler. Bu iş birliği sayesinde Freshly, şeflere hedef kitlelerini genişletme ve müşterilere ülkenin dört bir yanından özel yemekleri tatma fırsatı sunuyor.

Chef’s Special by Freshly yemekleri, 5 Nisan’dan itibaren sunulacak. Her şefin yemeği, Freshly’nin 35’ten fazla öğünden oluşan haftalık dönüşümlü menüsünün bir parçası olarak on haftalık sınırlı bir süre için başlayacak. Menü şunları içerecek:

  • Nisan – Haziran 2021: Şef Jet Tila’dan Basmati Pilavı ve Kızarmış Kaju ile Kung Pao Biftek.
  • Haziran – Ağustos 2021: Şef Kwame Onwuachi’den Escovitch Steak ve Jerk Brokoli, Biber ve Hindistan Cevizi Pilavı.
  • Ağustos – Ekim 2021: Şef Sean Brock’tan Fırında Kavrulmuş Domuz Pirzolası.
  • Ekim 2021 – Ocak 2022: Şef Kristen Kish’ten Dilimlenmiş Dana Bonfile.

Şef Jet Tila, “ABD’nin çoğunluğu dışarıda yemek yerine şu anda evde yemek yiyor ve her yerdeki şefler, tüketicileri bulundukları yerde buluşturmak için yaratıcı olmaya başlıyor,” diyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın