Felda Iffco Türkiye, Dünya Engelliler Günü’ne yönelik bir sosyal sorumluluk projesine imza attı

Felda Iffco Türkiye geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta iş ortaklarıyla biraraya geldiği “Güç Birliği Güçlü İş Birliği” temalı bayi toplantısında bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdi. Her toplantıda fark yaratan bir konseptle iş ortaklarına Bayi toplantısı kapsamında gerçekleştirilen aktivitede, Felda Iffco çalışanları iş ortaklarıyla birlikte gruplar halinde tekerlekli sandalye yapımı gerçekleştirdi. Demonte halde gelen sandalye parçalarını birleştiren ekipler sosyal sorumluluk ve yardımlaşma alanında örnek teşkil etti.

Felda Iffco çalışanları ve iş ortakları tarafından büyük ilgi gören etkinlikte, Felda Iffco, tüm iş ortaklarıyla beraber kendi ekibinin de katılımıyla 14 adet tekerlekli sandalye yaptı. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında bu tekerlekli sandalyeler KKTC Engelliler Dayanışma Derneğine bağışlandı.

Aktivilerin ardından akşam düzenlenen Gala Gecesi ve Ödül Töreninde KKTC Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Suay dernek adına Felda Iffco Türkiye COO’su Sayın Güven Geriş’e plaket takdim etti ve teşekkürlerini sundu.

Sosyal Medya'da Paylaşın