Eataly ailesinin yeni üyesi Eataly Ginza, Japonya’daki beşinci mağazasını açtı!

Dünya çapında ünlü bir gıda marketi olan Eataly, ailenin yeni üyesi Eataly Ginza’yı bugün Japonya’daki Ginza Six’te açtı. Japonya’daki beşinci mağazası açılan Eataly Ginza, ülkenin en büyük mağazası olarak keşfedilmeyi bekliyor.

İtalyan iş insanı Oscar Farinetti tarafından 2007’de açılan bir İtalyan restoranı ve dünya çapında ünlü bir gıda marketi olan Eataly, tüm gıda ihtiyaçlarını karşılayan bin 100 metrekarelik Eataly Ginza mağazasını Japonya’da beşinci kez hayata geçirdi. Gerçek İtalyan yemeklerini servis eden üç adet restoranı, büyük terası, bir adet barı ve binlerce artizanal İtalyan ürününü barındıran marketiyle Eataly Ginza, ülkenin en büyük mağazası olarak hizmet verecek.

İtalyanca ‘küçük meydan’ anlamına gelen “LA PIAZZETTA”, şarap ve İtalyan kokteyllerini tek elde sunuyor. “LA PASTA e LA PIZZA”, Spagetti Eataly’den Pizza Margherita’ya kadar Eataly standardını yaşatırken, “LA GRIGLIA” ise geleneksel İtalyan ızgara yemeklerinin tadını çıkarmanıza olanak sağlıyor. Eataly Ginza bu üç restoran konseptine sahipken aynı zamanda Gran Caffé Vergnano 1882 isimli bir kafeye ve İtalyan pazarına da sahip.

Sosyal Medya'da Paylaşın