Dünyanın İlham Veren Şefleri ‘Inspiration’ Temasıyla Gastromasa Londra’da!

Dünyanın en önemli iki konferansından biri olan, 9 yıldır İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, gastronominin önemli başkentlerinden biri olan Londra’da 28-29 Mayıs’ta gerçekleşiyor!

Gastromasa London Programı için linke tıklayın: https://www.gastromasa.com/london-program-2024/

Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, 9 yıldır İstanbul’da düzenlenerek gastronomik değerlerimizi, turizm ve kültürel yapımızı dünyaya tanıtmaya devam ediyor. Dünyanın en önemli iki gastronomi konferansı arasında yer alan Gastromasa, dünya ülkeleri ile gastronomi arasında köprü kurma misyonunu sürdürüyor.

Gastromasa Gastronomi Konferansı, global alanda genişleyerek, 28-29 Mayıs 2024 tarihlerinde ‘Inspiration (İlham)’ teması ile dünyanın önemli destinasyon merkezlerinden biri olan Londra’da Olympia West’te gerçekleşecek.

Ferran Adrià, Dabiz Muñoz, Ana Roš, Eduard Xatruch, Diego Guerrero, Clare Smyth, Simon Rogan, Jeremy Chan, Jordi Roca, Antonio Bachour, Endo Kazutoshi, René Frank, Franco Pepe, Santiago Lastra, Joris Bijdendijk, Andrea Berton, Fredrik Berselius, Begoña Rodrigo, Mohamad Ørfali, Matt Abé, Ago Perrone, Giorgio Bargiani, Matthias Ingelmann, Terry Kandylis gibi dünyaca ünlü şefler, miksolojistler ve sommelier’ler “İlham” temasıyla konuşmalarını Gastromasa Londra’da gerçekleştirecekler.

Gastromasa Londra Konferansı boyunca misafirler, dünyanın önde gelen şefleriyle tanışma şansına ve hikâyelerini kendilerinden dinleme fırsatına sahip olacaklar.

Yeni fikirler ve en yeni trendlerin yer alacağı çarpıcı konular ile sektörün nabzının tutulacağı Gastromasa Londra’da yerinizi alarak, bu ayrıcalıklı fırsatı deneyimlemeye hazır olun!

Gastromasa Londra Konferansı’na ücretsiz giriş için aşağıdaki linke tıklayarak kayıt oluşturabilirsiniz: https://www.gastromasa.com/register

Sosyal Medya'da Paylaşın