Cantinery at the Square, Anadolu Yakası ile buluşuyor

Yeme – içme dünyasının ünlü oyuncusu Cantinery, daha pop, daha genç ve daha dinamik yeni tarzı ile gastronominin çekim merkezi Emaar’da yerini alıyor. Yeni bir konsept ve yeni bir marka olan Cantinery at the Square Anadolu Yakası ile buluşuyor.

Özünde lokal, modern yemekhane kültürü olan ve İstanbul’un en çok tercih edilen mekanlarından biri haline gelen Cantinery, yeni konsepti ile Anadolu Yakası’na geçiyor. Gastronomi alanında hızlı bir yükseliş sergileyen Emaar’da konumlanan Cantinery at the Square; daha pop, daha dinamik ve daha kompakt konsepti ile karşı yakayı da bilindik Cantinery lezzetleri ile sarıyor.

Menüsünde hem gastronomik hem de “Street Food” lezzetleri bir araya getiren Cantinery at the Square, yemek odaklı bir şehir kantini ve barı olmaya devam ediyor. Sevilen Cantinery tatlarını Anadolu Yakası’na taşıyan Cantinery at the Square’in menüsünde; daha pop, eğlenceli, lokal ama modern dokunuşların olduğu özel tabaklar öne çıkıyor. Menünün dikkat çeken lezzetleri arasında ise; Çıtır Tavuk Burger, Chipotle Pizza, Kış Sebzeli Risotto bulunuyor. Günlük değişen salata büfesi taze içerikleriyle menüye ayrı bir dinamizm getiriyor. Ayrıca Cantinery’nin sevilen imza pizzaları Cantinery at the Square’de daha da çeşitleniyor. Burgerler ise menüde öne çıkan diğer lezzetler arasında…

Menüsü ile olduğu kadar pop  bir yaklaşıma sahip dekorasyonu ile de fark yaratan Cantinery at the Square, samimi ve sıcak bir atmosfer hissini yaşatıyor. Cantinery at the Square, daha canlı ve açık renk tonları, dikkat çekici objeler, tablolar, tavan lambaları gibi detayları ile farklılaşıyor.

Direkt yan kapıda ise C Coffee Bar yepyeni bir konsept ve marka olarak doğuyor. İddialı barista programı, kendi harmanı kahveleri, gündüz sunulan kek ve pasta çeşitlerinin yanı sıra yanınızda götürebileceğiniz sağlıklı salataları, pizzettaları ve detoks içecekleri ile Cantinery lezzet anlayışına özel bir deneyim yaşatıyor. C Coffee Bar, tüm bu özel içerikleri ile fazlasıyla kahve barının hakkını veriyor.

C Coffee Bar, hem kahve hem de genel pop anlayışına uygun, gözü yormayan, ahşap ve kahveye gönderme yapan modern bir tasarımla bütünleşen dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Uzun bir masa ve cam önündeki oturma düzenleri ile konuklarını karşılayan C Coffee Bar, güne yayılan uzun soluklu molaları keyfe dönüştürüyor. C Coffee Bar, kahve haricinde şarap, kokteyl, self servis ve paket lezzetlerin yer aldığı kendine özgü kişiliği ile genel konsepti tamamlıyor.

Yemekhane ve bistro kavramlarını harmanlayarak kendi ‘şehirli kantin’kültürünü yaratan Cantinery at the Square, gün boyu eğlenceli vakit geçirmek ve farklı lezzetleri deneyimlemek isteyenleri Emaar’ın moda katına davet ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın