Bonservis Pazarlama Yöneticisi Tuğba Yılmaz: “Herby her ihtiyaca uygun lezzetli bitki çayı karışımları hazırlıyor”

Bonservis, Şevket Sabancı ve ailesi tarafından 2005 yılında kuruluyor. Kurulduğu günden bu yana ESAS Holding iştiraki olarak çalışmalarına devam eden firma, müşterileriyle arasındaki güçlü işbirliği sayesinde oluşturduğu Bonservis markasıyla, Ev Dışı Tüketim Sektörü’ne 16 yıldır hizmet veriyor. sektörde güçlü bir dağıtım ağına sahip olan Bonservis’i Pazarlama Yöneticisi Tuğba Yılmaz’dan dinledik.

Bonservis, Ev Dışı Tüketim Sektörü’nde üretici ve işletmeler arasında köprü görevi görerek yerli ve ithal ürün gruplarının satış ve dağıtımını yapıyor. 3000 SKU ile müşterilerine zengin ürün çeşitliliği sunan Bonservis, kendi ithalatı olan Milac Gold ve Caselle marka kremaları; Herby, Nestle, Puratos, Tikveşli, Hazz, Kahve Dünyası ve Jelyap iş birlikleri ile pastacılık sektörüne hizmet veriyor.

Her ihtiyaca uygun Herby çeşitleri

“Herby, doğanın bize sunduğu bitkilerin iyiliğini, bilim ile harmanlayarak her ihtiyaca uygun lezzetli bitki çayı karışımları hazırlıyor” diyen Tuğba Yılmaz sözlerini şöyle sürdürüyor: “Gün içerisinde ihtiyaçlarımız değişiyor. Sabah güne tazelenmiş başlamak, gece ise rahat bir uykuya dalmak istiyoruz. Yeri geliyor bağışıklık sistemimize destek olmak istiyoruz, yeri geliyor günün stresinden uzaklaşmak veya diyetimize destek olmak istiyoruz. İşte bu ihtiyaçların her birine uygun bir Herby sizi bekliyor. Uyku desteğine ihtiyacı olanlar için Sleep Tea, stresli zamanlarda rahatlatıcı bitkilerden faydalanmak isteyenler için No Stress Tea, ıhlamur, ekinezya ve C vitaminiyle vücudunu desteklemek isteyenler için ise Bodyguard Tea. Formuna dikkat edenlerin ise ilk tercihi Detox Tea ve Skinny Tea.”

“Pastacılık sektörüne yönelik yeni iş birlikleri için görüşmelerimizi sürdürmekteyiz”

Herby dinamik ekibi ile birlikte sektörü dinliyor ve taleplere en doğru şekilde cevap vermek istiyor. İlerleyen günlerde mevcut poşet çay çeşitlerine ek olarak HoReCa’ya yönelik içerik ve boyutlarda yeni ürünler ekleyeceklerini ifade eden Yılmaz son olarak, “Bonservis olarak www.bonservis.com.tr online satış platformu üzerinden 7/24 online satış yapmaktayız ve bu alanda büyümeye devam edeceğiz. Aynı zamanda pastacılık sektörüne yönelik yeni iş birlikleri için görüşmelerimizi sürdürmekteyiz. 2021 yılına Kerry distribütörlüğü ile başladık. Kerry’nin Davinci Gourmet markalı şurup&soslarını ve yine Kerry’nin Ravifruit donuk meyve pürelerini ürün portföyümüze ekledik. Bunlara ek olarak profesyonel mutfağımız faaliyete başladı. Deneyimli Mutfak şefimizle birlikte ürün reçeteleri hazırlıyor, tedarikçi destekli demo çalışmaları organize ediyor ve satış ekibi eğitimleri düzenliyoruz” diyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın