Bayram Sevincini Godiva’nın Lezzetli Dokunuşlarıyla Çoğaltın!

1926’dan beri premium çikolata deneyimi sunan GODIVA, muhteşem lezzetlerini bir araya getirdiği yeni Bayram Koleksiyonu ile Kurban Bayramı boyunca mutluluğu paylaşmanın en harika yolunu sunuyor. 

 

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası GODIVA, özenle tasarladığı Bayram Koleksiyonu ile sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz keyifli bayram buluşmalarında ve kutlamalarında en mutlu anlarınıza eşlik ediyor. İkonik Belçika çikolatalarını şık sunumlarla buluşturan GODIVA, çikolata severlere birbirinden özel hediye seçenekleri sunuyor. GODIVA Bayram Koleksiyonu’nda, klasikten vazgeçemeyenler için geleneksel madlen çikolataların eşsiz lezzetini sunan Finesse Koleksiyonu ve Belçika pralinlerinin bir arada bulunduğu ikonik Gold Koleksiyonu öne çıkıyor. Napoliten, domes, madlen çikolata ve pralinlerden oluşan hediye alternatifleriyle her zevke uygun zengin ürün seçkisi sunan GODIVA, Bayram Özel Çikolata Sepeti ile de herkesin favori lezzetini seçmesine imkân sağlayarak bayram neşesini ve coşkusunu ikiye katlıyor.

İkonik Belçika çikolatalarının birbirinden şık sunumlarla buluştuğu GODIVA Bayram Koleksiyonu tüm GODIVA mağazalarında ve web sitesinden satışa sunuluyor. 

Sosyal Medya'da Paylaşın