Antalya’da Yenilikçi Mutfak Deneyimi; Thermomix Tanıtım Evi Açıldı

Mutfakta teknoloji ve lezzetin mükemmel uyumunu sunan Thermomix’in tanıtım evi, Antalya Konyaaltı’nda kapılarını açtı. Thermomix yöneticileri ve danışmanlarının katıldığı açılışta yeni hedefler ile planlar konuşuldu.

Tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan Thermomix®, Antalya Konyaaltı’nda yeni bir tanıtım evinin kapılarını açtı. İstanbul’da Beşiktaş Konaklar ve Kadıköy Suadiye mahallelerinde yer alan Thermomix® tanıtım evlerine ek olarak Antalya’daki tanıtım evi de eşsiz bir deneyim sunacak.

Mutfak deneyimini bir üst seviyeye taşıyan ve benzersiz bir ortam sağlayan bu nokta, mutfak tutkunlarını Thermomix®’in işlevselliği ve sunduğu olanaklarla tanıştırıyor, onları yeni tarifler denemeye ve daha yaratıcı olmaya teşvik ediyor.

Thermomix ilgili danışmanlar eşliğinde deneyim noktasında organize edebiliyor. Aynı zamanda uzman şefler eşliğinde interaktif workshop’larla Thermomix’in işlevselliği keşfedilebilirken yeni nesil pişirme teknikleriyle tanışılabiliyor; ürünün sağladığı faydaları ve pratik kullanımını öğrenmek için de düzenlenen eğitimlere katılım yapılabiliyor. Ayrıca Thermomix danışmanları önemli ve düzenli toplantılarını burada gerçekleştirebiliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın