Babalar Günü’ne En Lezzetli Hediyeler Kahve Dünyası’nda

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, Babalar Günü’ne özel hazırladığı “Babam İçin” kutuları ile lezzet dolu bir hediye seçeneği sunuyor. Kutular, hem mağazalardan hem de Kahve Dünyası Online Mağaza’dan satın alınabiliyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, Babalar Günü’nde babasına lezzet dolu bir hediye vermek isteyenlere “Babam İçin” kutularını öneriyor. Filtre kahveden çikolataya farklı lezzetler içeren “Babam İçin” kutularına Kahve Dünyası mağazalarının yanı sıra Kahve Dünyası Online Mağaza’dan da ulaşılabiliyor.

Çikolata seven babalar, Kahve Dünyası Orijin Çikolataları çok beğeniyor. Ekvador, Madagaskar, Tanzanya, Venezuela, Gana – Fildişi Sahili ve Kolombiya’nın en kaliteli kakao taneleriyle hazırlanan birbirinden lezzetli Orijin Çikolatalar şeker ilavesiz bitter, bitter ve şeker ilavesiz sütlü ve şeker ilavesiz beyaz çikolata çeşitleriyle farklı damak tatlarına hitap ediyor.

Kahve Dünyası’nın çevre dostu Bez Kahve Filtresi ve French Press’i kahve tutkunu babaların vazgeçilmezi oluyor. Pamuk keten karışımı ham kumaştan el yapımı olarak üretilen Bez Kahve Filtresi, boya ve ağartıcı içermiyor. Bez Kahve Filtresi’ni temizlemek için her kullanımdan sonra kalan kahve kalıntılarını boşaltıp durulamak ve asarak kurutmak yeterli oluyor. 350 ml hacminde, kolay temizlenebilir paslanmaz çelik süzgeç, hijyenik cam gövdeye sahip Kahve Dünyası French Press ise babanızın kolayca kahve hazırlayabilmesine imkan sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın