Avantgarde Collection ve Lucis Initative Kurucusu İsmet Öztanık: “Otel Ofisi konseptini Türkiye’ye taşıdık”

Avantgarde Collection ve Lucis Initative Kurucusu İsmet Öztanık, boş kalan otel odalarını ofise dönüştürmeye başladıklarını açıkladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle zor günler yaşayan konaklama sektörü, yaşadıkları kaybı tesislere yeni fonksiyonlar ekleyerek telafi etmeye çalışıyor.

Akşam Gazetesi’nden Şenay Büyükköşdere’ye konuşan Avantgarde Collection ve Lucis Initative Kurucusu İsmet Öztanık, Avantgarde Collection otellerine yeni fonksiyonlar eklemeye başladıklarını açıkladı. Öztanık, Türkiye’de toplam 5 otelle hizmet veren Avantgarde Collection’ın, dünya genelinde yayılan Otel Ofisi (Live/Work) konseptini Türkiye’ye taşıdıklarını açıkladı.

İlki Levent, ikincisi Şişli’de hayata geçecek

Avantgarde Collection ve Lucis Initative Kurucusu İsmet Öztanık, konsepti ilk olarak Levent’teki Avantgarde Otel’de uygulamaya başlayacaklarını, ardından yeni açılacak Şişli şubesinde de devam edeceklerini söyledi. Öztanık, yeni düzeni şöyle anlattı:

“Suit ve standart odaların bazılarını birleştirip metrekarelerini büyüterek planlarını konsepte uygun yeniden tasarladık. Tasarımda pastel renkler, doğal malzemeler ve minimal bir düşünce yapısıyla hareket ederek uzun kalmak isteyenlerin rahat hissedecekleri bir atmosfer yarattık. Odalarda, güvenli ve rahat çalışmak isteyenler için ihtiyaç duydukları yüksek hızda wifi, yazıcı, kahve makinesi gibi tüm donanımlar var.”

Sosyal Medya'da Paylaşın