Arzum Grandio Duo ile keyifli sohbetler

Teknoloji ve tasarımı bir araya getiren Arzum OKKA, Grandio Duo Türk Kahve Makinesi ile dileyene şekerli dileyene sade tek seferde 10 fincana kadar ağır ateşte, ideal kıvamda pişen bol köpüklü bir Türk kahvesi deneyimi sunuyor.

Arzum OKKA Ailesi, uzun ve tatlı sohbetlerin vazgeçilmezi olan Türk kahvesini Arzum OKKA Grandio Duo ile daha keyifli bir hale getiriyor.

Arzum OKKA Grandio Duo ile artık koyu sohbetleriniz bölünmeyecek! Grandio Duo’nun led aydınlatmalı dokunmatik paneli üzerinden istediğiniz adet ve boyutta, közde veya normal Türk kahvenizi hazırlayabilir, pişirme süreçlerini sesli ve ışıklı olarak takip edebilirsiniz. Her biri 5 fincan kapasiteye sahip 2 ayrı cezvesiyle, tek seferde 10 fincan Türk kahvesi yapabilen Grandio Duo ile şekerli ve sade Türk kahvesini aynı anda hazırlayabilir, dostlarınızla birlikte beklemeden Türk Kahvenizi içebilirsiniz.

Pişirme teknolojisi sayesinde cezvenin soğumasını beklemeden peş peşe kahve yapabilen Arzum OKKA Grandio Duo aynı zamanda akıllı Auto Boiling Altitude Detection sistemi ile bulunduğu ortamın ideal pişirme sıcaklığını tespit ederek dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilmeyi sağlıyor.

Arzum OKKA Grandio Duo közde Türk kahvenizi yaparken size ise sadece sevdiklerinizle bol köpüklü Okkalı bir Türk kahvesi deneyiminin tadını çıkarmak kalıyor…

Sosyal Medya'da Paylaşın