Arzu Alibaz, IFFCO’nun Global Food Service CEO’su oldu

Tüm dünyaya toplam 32 ofis ve 30 üretim tesisi ile geniş bir yelpazede gıda ürünleri, ilgili türevleri ve ara ürünleri ile hizmet veren; Allana, Tiffany, Igloo, London Dairy, Noor gibi güçlü global markalara sahip IFFCO Group’un Global Food Service CEO’su pozisyonuna Arzu Alibaz atandı.

Her geçen gün hacmi ve önemi artan ev dışı tüketim endüstrisinde hizmet odaklı servis anlayışına hız kazandırmak isteyen ve bu alandaki yatırımlarını hızlandıran IFFCO Group, gerçekleştirdiği yeni atamayla organizasyon yapısını da güçlendiriyor. IFFCO, Global Food Servis Operasyonu’nu 26 yıllık ev dışı tüketim endüstrisi tecrübesi, marka, pazarlama ve ticari stratejiler alanlarında güçlü başarı hikâyeleri ile bilinen Arzu Alibaz’a emanet etti.

Lisans eğitimini gıda mühendisliği üzerine alan, sonrasında gıda mühendisliği ve işletme alanında yüksek lisans yapan Arzu Alibaz, son olarak 2017 yılında İsviçre Lozan’da bulunan IMD Business School’da PED diploma programını tamamladı. İş hayatına Phillip Morris’te başlayan, PepsiCo ile devam eden ve 2001 yılından itibaren Nestle’de yurt içi ve yurt dışı farklı pozisyonlarda görev alan Alibaz, 24 Kasım itibarıyla IFFCO Group’un Global Food Service CEO’su pozisyonuna atandı. Alibaz, 13 yaşında bir kız çocuğu annesi.

Sosyal Medya'da Paylaşın