Annenize bu yıl mutluluk ve huzur demleyin!

Pandemi nedeniyle bu yıl da Anneler Günü’nde çoğumuz onlardan ayrı kalacağız. Belki özenle seçtiğimiz hediyemizi göndereceğiz; ama geçen yıllarda olduğu gibi ziyaretine gidip karşılıklı bir bardak çay içemeyeceğiz. Ancak birlikte içemeyecek olsak da bir bardak çay ile annelerimizi mutlu etmek mümkün. 

Birlikte olmasak da annelerimizi o içmeye doyamadığı çay ile mutlu etmek mümkün;
önemli olan hangi çayı seçeceğiniz. İşte küçük dokunuşlarla çayın tadını ve formunu
değiştirebileceğiniz ve annenizi mutlu edebileceğiniz 5 eşsiz formülü sizin için sıraladık:

Rahat bir nefes için

Pandemi, nefes aldığımız her an için şükretmemizi sağladı. Annem bu yıl 9 Mayıs’ta rahat bir nefes alsın diyenlere önerimiz, Hindistan’ın meşhur Masala Çayı. Bu çayı, siyah çay, zencefil, tarçın, kakule, karanfil, anason ve biberle harmanlayarak yüksek aromalı bir tat yakalayabilir, annenizin rahat bir nefes almasına yardımcı olabilirsiniz.

Mutluluk da demlenebilir

Çaya meyve karışımı, kırmızı orman meyvesi, hibiskus, tarçın, kırmızı elma, kuşburnu, çilek ve böğürtlen ekleyerek ona, bir parça huzur ve mutluluk hediye etmeniz mümkün.

Güne enerjik başlaması için

Enerjinin ve güçlü bağışıklığın yolu yeşil çaydan geçiyor. Yeşil çaya portakal ve zencefil ekleyerek, C vitaminin mucizevi gücünü çayın eşsiz tadıyla birleştirmeniz mümkün.

Yorgunluğunu hafifletin

Antioksidan kaynağı beyaz çayı, yorgunluğa iyi geldiği bilinen limonotu ve papatya ile aynı harmanda buluşturarak annenizin yılın yorgunluğunu atmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bir bardak huzur

Pandemi dönemi en çok da onları yordu. Uykusuzluk, gerginlik ve yüksek strese iyi gelen Rooibos çayını, vücut direncini artıran vanilyayla birleştirin ve ona huzur dolu bir bardak çay hediye edin

Sosyal Medya'da Paylaşın