500 seyahat acentesi İstanbul’a geldi

İstanbul bağlantılı Anadolu turları düzenlemeyi planlayan Pegas Touristik, bu turları tanıtmak amacıyla seyahat acentelerini İstanbul ve Antalya’da ağırlayacak.

Pegas Touristik’in iştiraki olan Nordwind Airlines ile İstanbul Havalimanı’na inen acenteler coşkuyla karşılandı.

Paket turların 3-4 günlük kültürel turlar olduğu ve İstanbul bağlantılı olarak Anadolu’nun en özel yerlerinin gezdirileceği ifade edilirken, bu kapsamda Anadolu’daki en ilgi çekici bölgeler için çalışmaların sürdüğü kaydedildi. Söz konusu turların tanıtımı amacıyla başta Rusya olmak üzere Ukrayna ve Kazakistan’dan 500 seyahat acentesini İstanbul’a getirecek olan Pegas Touristik, bu ziyaretlerin devam edeceğini bildirdi.

Öncelikle İstanbul’daki oteller, müzeler ve turistik yerlerin gezdirileceği acenteler daha sonra Antalya’da ağırlanacak.

Öte yandan Nordwind Airlines’ın 1 Ekim itibariyle haftanın her günü Moskova-İstanbul seferlerine başlayacağı, 26 Ekim itibariyle haftada 2 gün İstanbul-Kazan ve haftada 3 gün İstanbul-St. Petersburg seferlerinin yanı sıra 27 Ekim itibariyle de haftada 2 gün İstanbul Rostov seferlerinin başlayacağı açıklandı.

Sosyal Medya'da Paylaşın