Yamo Sushi Caddebostan’da açıldı!

YAMO Sushi, Uzak Doğu mutfağının en taze ve favori lezzetleri, özel sosları ve dikkat çeken dekorasyonuyla Caddebostan’da açıldı. Günün her saatinde misafirlerine eşsiz ve kaliteli bir lezzet deneyimi sunan YAMO Sushi, menüsüyle de dikkat çekiyor. 

Uzakdoğu mutfağının eşsiz örneklerini özgün bir konsept eşliğinde misafirleriyle buluşturan YAMO Sushi, alanında uzman şeflerin hazırladığı birbirinden özel lezzetleri modern sunumlarla birleştiriyor. Yemek yemeyi gereklilikten öte bir keyif haline dönüştürerek misafirlerine benzersiz bir sushi deneyim yaşatıyor.

Sade ve şık dekorasyonu ile misafirlerini seçkin bir atmosferde ağırlayan YAMO Sushi, deneyimli ekibi, kaliteli servisi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiyle fark yaratıyor. Farklı damak zevklerine hitap eden lezzetleriyle hayatın akışı içerisinde misafirlerini unutamayacakları bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Modern mutfağı ve her anı mutluluk veren menüsüyle YAMO Sushi gurmelerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Başlangıçlarda Acılı Ekşili Çorba, Edamame, Dynamite Ebi Tempura ve Tatlı Ekşi Soslu Tavuk gibi klasikler yer alırken her damak zevkine uygun Noodle çeşitleri günün her saatinde doyurucu bir alternatif oluyor. Sushi çeşitlerinden California, Philadelphia, Ebi Mania ve Frankenstein gibi Yamo’ya özel sushi rollerin yanı sıra Sashimi ve Nigiri gibi enfes lezzetler de menüde yerini alıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın