Lüks ve modern dokunuşun birleşimi: Nobu İstanbul Suite

New York’tan dünyaya yayılan efsanevi Nobu, tasarım konseptini restorandan alan süitinin kapılarını The Ritz-Carlton, İstanbul’da açıyor. İç mimar Severine Tatangelo imzalı süit, Boğaz manzarası ve rafine dekorasyonuyla unutulmayacak bir konaklama deneyimine davet ediyor. 

Japon mutfağının ünlü temsilcisi Nobu İstanbul, eşsiz atmosferini rüya gibi bir konaklama deneyimiyle bir araya getiriyor.  İstanbul’dan esinlenerek tasarlanan özel konseptiyle Nobu, şehrin enerjisini en iyi şekilde süite de yansıtmaya devam ediyor. Şehrin en gözde restoranlarından Nobu İstanbul, The Ritz-Carlton, İstanbul çatısı altında yer alan süitiyle misafirlerine büyüleyici anların kapılarını açıyor.

Nobu’nun dokusuyla uyumlu tasarıma sahip olan Nobu İstanbul Suite, boğazın muhteşem huzuru ve mükemmel manzarasıyla İstanbul’un tüm renklerini görme imkanı sunuyor. Şehrin kalbinde konumlanan süitte yine ünlü mimar Severine Tatangelo imzası bulunuyor. Rafine bir konaklama deneyimi için modern Japon yaklaşımlarının yerel dokunuşlarla bir arada kullanıldığı Nobu İstanbul Suite’te en küçük detaylar bile hesaplanıp, özenle tasarlanarak konforlu bir ambiyans yaratılıyor.

Japon geleneklerinin şehrin kültürüyle harmanlanarak modern bir vizyonu yaratılan süit, bu bölgede nadir bulunan jakuzi ve yemek alanı içeren geniş bir terasa açılıyor. Yaklaşık xxx metrekare alana sahip Nobu İstanbul Suite, birbirine bağlanan diğer odası sayesinde çağdaş bir stil ile yorumlanan ev sıcaklığını aileler ve gruplar için ideal olarak yaşatıyor. Doğal aydınlatmanın ön plana çıktığı iç mekandaki dekorasyon ve aydınlatma çalışmaları ile süitin sahip olduğu Boğaz manzarası arasında yoğun bir ilişki kuruluyor. Nobu İstanbul’un stilini ve vizyonunun yer aldığı yeşil tonlardaki duvar kağıdıyla bu ışık süite yansıtılıyor. Banyo tasarımına önem verilen dekorasyonunda ise Japon geleneklerine göre ruhu temizlediğine ve kişinin sağlığını iyileştirdiğine inanılan ofuro küvet yer alıyor. Aynı zamanda terasta bulunan ve şehrin kalbindeki panoramik manzaraya karşı yerleştirilen jakuzi yine geleneksel izler taşıyor. Uzakdoğu kültürü gereği misafirlerin konfor ve rahatını en üst düzeyde düşünüldüğü Nobu İstanbul Suite, banyo ve jakuzisiyle alışılmışın dışında bir deneyim sunuluyor.

İstanbul’un renkleri, dokuları ve malzemeleri ile daha çağdaş yorum kazandırılan Nobu Suite misafirlerini, rafine konaklama seçenekleri ve servis anlayışı ile görkemli ve lüks bir konaklama bekliyor. Teraslı süit özel etkinlikler ve kutlamak için de kullanılabiliyor. Süitte konaklayan misafirler, sabah eşsiz Boğaz manzarasına uyanırken, güne odaya gelen ışığın verdiği dinginlik ve huzur ile başlama imkanı buluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın