Türkiye’nin ilk sızma Hindistan cevizi yağlı bitkisel margarini: Orkide Coco

Orkide, yeni ürünü Türkiye’nin ilk sızma Hindistan cevizi yağlı bitkisel margarini Orkide Coco ile lezzetseverlere yenilikçi margarinler sunmaya devam ediyor.

Sızma Hindistan cevizi yağı; kokusuyla, lezzetiyle ve sağlıklı yapısıyla son yıllarda mutfaklarda kendine yer bulmaya başladı. Orkide, tropikal iklimin mis kokusunu ve eşsiz lezzetini buluşturduğu yeni ürünü Türkiye’nin ilk sızma Hindistan cevizi yağlı bitkisel margarini olan Orkide Coco’yu sofralara sundu.

Orkide Coco; beslenme trendlerini takip eden, yeni lezzetler denemeye açık, geleneksel Türk mutfağının yanı sıra dünya mutfaklarını araştıran ve yenilikçi tarifler deneyenler için yepyeni bir margarin alternatifi olarak öne çıkıyor.

Orkide Coco Üstün Lezzet Ödüllü

Orkide Coco Sızma Hindistan Cevizi Yağlı Bitkisel Margarin; lezzet, koku, kalite gibi kriterlere göre yapılan duyusal kör testlerin sonucunda dünyaca ünlü şeflerin de beğenisini alarak, Brüksel merkezli bağımsız bir kuruluş olan Uluslararası Lezzet Enstitüsü (International Taste Institute – ITQI) tarafından Üstün Lezzet Ödülü’ne (Superior Taste Award) layık görüldü.

Mutfakta çok yönlü olan ve hem tatlı hem de tuzlu tariflerde kullanılabilen sızma Hindistan cevizi yağını içeren özel formülüyle Orkide Coco; çay saatlerine özel kurabiyeler, kekler, hamur işleri ve tatlılarının yanı sıra sebze yemekleri, fırın yemekleri, pilav ve makarnalar için de kullanıma uygun bir ürün. A ve D vitaminleri açısından da zengin olan, trans yağ içermeyen Orkide Coco ile yepyeni bir margarin deneyimi tüketicileri bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın